Бесплатное
приложение
для

ЧАС ВЕЛИКОЇ ГРИ Правила игры BURN Residency 2017 Cайты дня Neymar Jr’s Five UA PROMO
BURN Residency 2017
Акция проходит с 10.03.17 до 30.09.2017

DJ ANTON BYKOV ПРОЙШОВ  У НАСТУПНИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017

П’ятниця, 26 травня 2017 року
 
За результатами суддівського голосування після виступу усіх 26 учасників конкурсу, DJ Anton Bykov увійшов до 16-ти фіналістів BURN Residency 2017, які продовжують свою участь у проекті!
 
Вітаємо Антона з черговою перемогою та бажаємо успіхів у наступних випробуваннях. Нагадаємо, що попереду шістнадцятку фіналістів чекають виступи у європейських столицях світу та запекла боротьба за шанс отримати 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру професійного діджея та резиденство у кращих клубах Ібіци.

DJ ANTON BYKOV ВІДІГРАВ ПЕРШИЙ ЛАЙВ-СЕТ НА ОСТРОВІ ІБІЦА В РАМКАХ ГЛОБАЛЬНОГО ПРОЕКТУ BURN RESIDENCY 2017

Четвер, 25 травня 2017 року
 
Сьогодні, під час перебування у тренувальному таборі Bootcamp на острові Ібіца, DJ Anton Bykov відіграв свій перший лайв-сет перед почесним журі міжнародного конкурсу BURN Residency 2017!
 
Судді та учасники конкурсу з різних країн відреагували на виступ Антона бурхливими емоціями підтримки та виказали повагу українському діджею. Можна з упевненістю сказати, що український фіналіст діджейського змагання BURN Residency 2017 відкрився на 100% та упевнено зайняв місце одного з лідерів BURN Residency 2017.
 DJ ANTON BYKOV ПОЛЕТІВ ДО ТРЕНУВАЛЬНОГО ТАБОРУ BURN RESIDENCY 2017 НА ОСТРОВІ ІБІЦА

Понеділок, 22 травня 2017 року
 
Сьогодні український переможець проекту BURN Residency 2017 DJ Anton Bykov полетів до Іспанії на острів Ібіца, щоб отримати шалений заряд нових знань від найвідоміших діджеїв світу, дізнатися усі секрети майстрів створення електронної танцювальної музики, а також поборотися за своє "місце під сонцем" у продовженні міжнародного проекту BURN Residency 2017.
 
Нагадаємо, що сьогодні фіналісти проекту з 26 країн світу зібралися у тренувальному таборі Bootcamp на білому острові, де на цьому тижні пройде Міжнародний Музичний Саміт (IMS FORUM) за участі Seth Troxler, Nicole Moudaber, Patrick Walker, Bernad Sumner та ще понад сотні лекторів з різних куточків планети.
 
Ми щиро вітаємо Антона з прибуттям до світової діджейської столиці та слідкуємо за його успіхами на хвилях найтанцювальнішої радіостанції KISSFM.
 

НАЙЯСКРАВІШІ МОМЕНТИ УКРАЇНСЬКОГО ФІНАЛУ BURN RESIDENCY 2017 

Вівторок, 16 травня 2017 року

Міжнародний проект BURN Residency 2017, який шукає талановитих діджеїв по всій земній кулі, триває!

25 квітня 2017 відбувся український фінал BURN Residency 2017, під час якого п’ятірка фіналістів, до якої увійшли DJ Roman Sith, DJ Greenjack, Dj Anton Bykov, DJ AleVtinA та DJ Max Pollyul, змагалися за шанс представляти Україну на міжнародній діджей арені в проекті BURN Residency 2017, відігравши наживо свої неймовірні сети. Ми невтомно продовжуємо вітати Dj Anton Bykov з перемогою та віримо в його успіх у наступних етапах проекту!
 
Українського переможця визначило компетентне журі, до якого увійшли: творчий та музичний тандем всесвітньо відомих діджеїв Artur і BatishARTBAT; відома не тільки в Україні, але й у світі гастролюючий діджей Dj Nastia (Анастасія Топольська),  а також український фіналіст BURN  Residency 2016, талановитий дiджей i продюсер DJ Slef.
 
Дуже скоро фіналісти з 26 країн учасниць проекту BURN Residency 2017 відправляться в тренувальний табір (Bootcamp) на острів Ібіца, а вже згодом, за підтримки BURN, зможуть виступити на фестивалях у різних містах Європи та позмагатися за головний приз - 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру професійного діджея та резиденство у кращих клубах Ібіци.
 

ВИЗНАЧЕНО УКРАЇНСЬКОГО ФІНАЛІСТА BURN RESIDENCY 2017

ДОЧЕКАЛИСЯ! Iм’я українського фіналіста BURN Residency 2017 вже відомо!

DJ Anton Bykov, вітаємо з перемогою!!! Саме DJ Anton Bykov отримав шанс позмагатись за 100 000 євро інвестицій у власну кар’єру професійного ді-джея та резиденство у кращих клубах Ібіци. Слідкуй за подальшими новинами BURN Residency 2017  та досягненнями українського фіналіста на kissfm.ua

ЗАКРИТИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ BURN RESIDENCY 2017

Вівторок, 25 квітня 2017 року

В BAO bar пройшов закритий український фінал проекту BURN Residency 2017!

Кожен з ТОП 5 діджеїв проекту відіграв свій неймовірно крутий мікс перед журі, яке вже завтра в прямому ефірі KISS FM назве українського фіналіста проекту BURN Residency 2017.

Лише ОДИН діджей отримає шанс позмагатися за головний приз – резидентство у кращих клубах Ібіци та професійний контракт на 100 000 ЄВРО.

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ MAX POLLYUL У СТУДІЇ KISS FM

Понеділок, 24 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ ALEVTINA У СТУДІЇ KISS FM

П'ятниця, 21 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ GREENJACK У СТУДІЇ KISS FM

Четвер, 20 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ ROMAN SITH У СТУДІЇ KISS FM 

Середа, 19 квітня 2017 року

ГОСТЬОВИЙ СЕТ ВІД DJ ANTON BYKOV У СТУДІЇ KISS FM 

Вівторок,18 квітня 2017 року

ЧЕТВЕР 25 КВІТНЯ – УКРАЇНСЬКИЙ ФІНАЛ BURN RESIDENCY 2017!

Хто представить Україну в глобальному проекті BURN Residency 2017?
 
25 квітня всі ТОП 5 діджеїв відіграють свої сети перед компетентним журі, яке визначить українського фіналіста проекту BURN Residency 2017. Лише ОДИН діджей  продовжить участь у проекті та потрапить на перший етап міжнародного тренувального табору Bootсamp – 4-денного тесту, за підсумками якого будуть відібрані 16 учасників з різних країн, які пройдуть до наступного етапу і виступлять на Європейському концерті або фестивалі.
 
Для визначення переможця українського відбору BURN Residency 2017 журі застосовуватиме наступні критерії: найоригінальніший виступ в плані оригінальної композиції, якості, стилю та техніки.
 
Ім’я фіналіста українського відбору проекту BURN  Residency 2017 стане відомим вже в четвер 27 квітня!

ЖУРІ УКРАЇНСЬКОГО ВІДБОРУ BURN RESIDENCY 2017
 
Журі українського відбору BURN Residency 2017 складається з експертів індустрії і відомих діджеїв:
 
DJ Slef - український фіналіст BURN  Residency 2016. Талановитий дiджей i продюсер, один з яскравих представникiв українського діджеїнгу.
 

Nastia – Анастасія Топольська, відома не тільки в Україні, але й у світі – гастролючий діджей. Українка та пишається цим. Постійний резидент KISS FM, а також багатьох українських та європейських клубів, постійний учасник європейських денс-фестивалей.


 
ARTBAT - творчий та музичний тандем двох добре відомих в Україні та світі діджеїв –Artur і Batish. Їх треки звучать у сетах найкрутіших європейських діджеїв:  Richie Hawtin, Marco Carola, Paco Osuna та інших.
 
 
 

ГОСТЬОВІ СЕТИ ВІД ТОП 5 У СТУДІЇ KISS FM
 
Настав час познайомитись ближче з діджеями української п’ятірки проекту BURN Residency 2017! Для цього ми запросили кожного фіналіста на інтерв’ю та LIVE-сет у студію KISS FM!
 
Графік виступів ТОП 5:
 
18 квітня –  DJ Anton Bykov

19 квітня –  DJ Roman Sith

20 квітня –  DJ Greenjack
 
21 квітня –  DJ AleVtinA

24 квітня –  DJ Max Pollyul

 
Кожен з діджеїв ТОП 5 буде в ефірі у день виступу з 19:10 до 19:45!

ТОП 5 УКРАЇНСЬКИХ ФІНАЛІСТІВ BURN RESIDENCY 2017

Нарешті стали відомі ТОП 5 українських фіналістів BURN Residency 2017!
У п'ятірку увійшли DJ AleVtinA , DJ Max Pollyul, DJ Anton Bykov, DJ Greenjack та DJ Roman Sith! Тепер на фіналістів очікує напружена боротьба за шанс представляти Україну на міжнародній арені. Кожен з діджеїв відіграє свій сет у студії KISSFM.
 

DJ AleVtinA


 
 DJ Anton Bykov
DJ Greenjack
DJ Roman Sith

ПОДАЧА ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ BURN RESIDENCY 2017 ЗАВЕРШЕНА

Десятки талановитих українських ді-джеїв вже надіслали свої круті мікси, щоб стати одним з п'яти щасливих українських фіналістів проекту!

Отже… Дуже скоро імена ТОП 5 головних претендентів будуть відомі!
 
А 12-го квітня після 19-ї години – в студії КІССФМ український фіналіст минулорічного BURN Residency Slef розповість про свій досвід, надихне на подальшу боротьбу і відіграє ексклюзивний півгодинний гостьовий сет на КІССФМ!


 

ГЛОБАЛЬНИЙ КОНКУРС СЕРЕД ДІДЖЕЇВ BURN RESIDENCY 2017 ШУКАЄ КРАЩІ НЕЗВІДАНІ ТАЛАНТИ ПО ВСІЙ ЗЕМНІЙ КУЛІ

BURN Residency пропонує молодим і талановитим діджеям рідкісний шанс - можливість почати успішну міжнародну кар'єру, яка приведе їх на сцену європейського фестивалю і подарує 5-тижневу резиденцію в столиці електронної музики, на острові Ібіца.

Переможець BURN Residency 2017 отримає контракт на €100 000 - пряму інвестицію у власну кар'єру молодої зірки електронної музики.
 
 
Кожен етап конкурсу буде оцінювати колегія журі, що складається з експертів індустрії і легендарних діджеїв. Серед суддів і запрошених менторів BURN Residency 2017 можна побачити такі знамениті імена, як Карл Кокс, Піт Тонг, Джон Дігвід, Maceo Плекс, Стів Лоулер, Лучіано і Джеймі Джонс - всі вони прийматимуть активну участь у змаганні та поділяться з учасниками порадами про те, як побудувати успішну кар'єру діджея.
 
ПРОГРАМА BURN Residency 2017
 
ПОДАННЯ ЗАЯВОК ОНЛАЙН: 31 січня - 01 квітня 2017
РОЗГЛЯД ЗАЯВОК: 1 - 11 квітня 2017
ВИСТУПИ MIX OFF: 12 – 30 квітня 2017
ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР / BOOTCAMP (1 етап): травень 2017
ТУРНЕ 16 ФІНАЛІСТІВ: дати уточнюються
ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР / BOOTCAMP (2 етап): дати уточнюються
РЕЗИДЕНЦІЇ У КЛУБАХ ІБІЦИ: дати уточнюються
 
ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?
 
Щоб подати заявку, виконай наступні кроки:
Завантаж свій мікс через власний обліковий запис на Mixcloud використовуючи ЦЕЙ аватар та назву: BURN RESIDENCY 2017 – DJ

ТВІЙ НІКНЕЙМ
 
Тривалість міксу, який тобі необхідно завантажити в якості конкурсної заявки, повинна становити від 20 до 45 хвилин. Вклади в ці часові рамки так багато, як тільки зможеш. Залишайся вірним своєму стилю.
Заповни форму заявки та завантаж свій мікс у розділі Прийняти участь
Заключна частина подачі заявки - це просування власного міксу…час задіяти свій лист контактів. Чим популярнішою буде твоя робота, тим імовірніше, що ти потрапиш в шорт-лист суддів - кількість прослуховувань і позначки «Подобаються» мають критичне значення. Щоб отримати шанс перейти до наступного етапу необхідно отримати 30 позначок «Подобаються»
Жителі країн і міст, неважливо на скільки віддалених, запрошуються до участі в BURN Residency. Якщо ти не можеш знайти свою країну в списку, ти будеш змагатись за окремий дозвіл на участь - так званий wildcard. Ти можеш знайти повні правила участі в конкурсі тут
 
ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:
 
Відсутність професійного контракту
18 років або старше (на момент подачі заявки)
Вільна англійська мова (говорити та розуміти)
Навички користування комп'ютером
Мати мікс довжиною 20:00-45:00 хвилин
Навички виробництва і/або звукорежисури будуть дуже корисні для заявників
 
ЗАВАНТАЖЕННЯ DJ-МІКСІВ ТА ЗБІР ГОЛОСІВ
 
У тебе буде всього лише один шанс справити враження, тому переконайся, що ти розмістив кращі власноруч нарізані семпли і спродюсував звуки в коректний хронометраж - від 20:00 до 45:00 хвилин.
Після завантаження та реєстрації технічна команда Mixcloud перевірить довжину кожного міксу. Переконайся, що сет, який ти завантажуєш, відображає всі твої сильні сторони. Якщо ти передумаєш, будь-які спроби видалення або перезавантаження приведуть до твоєї дискваліфікації зі змагання.
 
Після цього тобі слід почати просування свого конкурсного міксу, щоб зібрати якомога більше прослуховувань і відміток «Подобається». Популярність твого міксу істотно підвищує твої шанси на перемогу в змаганні.
П’ятниця, 31 березня 2017 року - це останній день завантаження міксів, за ним піде етап відбору кращих робіт. На цій стадії журі прослухає і проранжує ТОП 20% діджеїв, чиї роботи зібрали найбільшу кількість прослуховувань та відміток «Подобається» на Mixcloud.
 
Звертаємо увагу! Якщо ти порушиш правила і скористаєшся закупівлею відміток «Подобається» на Facebook, ми будемо змушені виключити тебе зі змагання.
 
ВИСТУПИ MIX-OFF ТА ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР / BOOTCAMP
 
Після того, як ми зберемо всі мікси, наше експертне журі оцінить мікси з найбільшою кількістю прослуховувань і відміток «Подобається» і вибере топ-5 учасників для кожної країни на підставі їх діджейських навичок.

Кращі діджеї від кожної країни, на думку суддів, будуть запрошені на виступи Mix-Off. Деталі для кожної країни можуть відрізнятися: слідкуйте за оновленнями щодо дат і місць проведення в соціальних мережах BURN.
Фінальний список учасників BURN Residency складе 26 осіб - по одному переможцю виступу Mix-Off від кожної країни, плюс учасники, що пройшли по wildcard.
 
Вони потраплять на перший етап тренувального табору Bootсamp - 4-денного тесту, за підсумками якого будуть відібрані 16 учасників, які пройдуть до наступного етапу і виступлять на Європейському концерті або фестивалі.
Ці 16 діджеїв відправляться в одне з міст Європи, де вони вийдуть на сцену на одному із заходів, спонсором якого є BURN. BE-AT.tv здійснюватиме пряму трансляцію кожного виступу учасників, завдяки чому їх зможуть побачити тисячі людей по всьому світу.

Потім, 16 діджеїв відправляться на остів Ібіца, де вони проведуть 7 днів другого етапу тренувального табору Bootсamp, який відбудеться в столиці світової танцювальної музики. Протягом цього часу учасники відвідуватимуть лекції, семінари та майстер-класи від світових діджеїв, а також візьмуть участь в декількох випробуваннях по продакшену та техніці виступів.
Протягом Bootсamp за молодими діджеями будуть наглядати ментори BURN, які допоможуть їм у поліпшенні і розумінні власного мистецтва. Це унікальна можливість вирости в професійному сенсі та виграти дане змагання.
 
ОГОЛОШЕННЯ ТРЬОХ ФІНАЛІСТІВ
 
Момент істини трапиться в останній день тренувального табору Bootсamp. Після кількох днів, повних сонця і веселощів, які покажуть учасникам, що таке життя успішного діджея, ми оголосимо трьох фіналістів. Тріо учасників протягом 5 тижнів продовжать свою участь вже як резиденти клубів Ібіци. Коли літо 2017 дістанеться свого заходу і всі фінальні вечірки сезону будуть відіграні, ми дізнаємося ім'я діджея, який стане переможцем BURN Residency 2017 - і вручимо йому або їй головний приз - €100 000 в якості інвестиції в професійну музичну кар'єру. 
 
ПЕРЕМОЖЕЦЬ
 
Щоб гарантувати переможцю BURN Residency 2017 хороший старт, ми надамо йому професійний контракт з агентством довжиною в один рік.
МЕНТОРИ:
ФІЛІП СТРАУБ
ГОЛОВНИЙ МЕНТР BURN Residency  
Генеральний директор Titan International, авторитетний мафіозі електронної музики Філіп Страуб заснував свою компанію з метою сприяння розвитку електронної музики. Філіп, діджей та продюсер, який глибоко закоханий у свою справу, є головною фігурою та героєм конкурсу BURN Residency. 23-річна кар'єра Філіпа як діджея та продюсера допомогла йому сформувати 3D розуміння того, що потрібно зробити, щоб натовп провів неймовірно крутий час на танцполі. Titan вважається одним з провідних агентств Центральної Європи в даній сфері. В основному завдяки інноваційним творчим стратегіям Філіп відноситься до клієнтів індустрії, яка наближає хороші часи, так ніби вони потребують грошових інвестицій і ретельного розгляду, він є істинним прихильником клубної музики.
Titan International має підписані угоди з добре відомими мультимільйонними компаніями. На інтуїтивному рівні, Філіп може ідентифікувати талант та зробити з аматора професіонала, за рахунок інтелектуального наставництва та відповідних креативних інвестицій. Він людина з можливостями Мідаса перетворювати все на золото.
ВИПУСКНИКИ
LOLLINO
 
ПЕРЕМОЖЕЦЬ BURN Residency 2016
 
Виходець з Торіно, Італія, Lollino, став знаменитим локально за свої сети виключно на вінілових платівках - раритет у світі електронної музики. У 2016 він прийняв участь у BURN Residency, і одразу ж вразив суддів на локальній вечірці грою на вінілових платівках. У тренувальному таборі BURN Residency Lollino дійшов до трійки фіналістів, після чого залишився на два місяці на Ібіці ставши резидентом найгарячіших клубів острову, у тому числі Café Mambo, Sankeys і Privilege. 28-го вересня 2016 Lollino було оголошено переможцем BURN Residency, ця новина висіла на біл-борді на Ібіці по дорозі до клубу Amnesia, де він мав відіграти вініловий сет! З моменту перемоги, Lollino був на гребні слави - підписав контракт з Ask My Management, випустив свій перший мікс на лейблі Джона Дігвіда, запустив щотижневе радіошоу ‘People Like Us with Lollino’ на Ibiza Sonica та відіграв сети на Movement Festival і новорічній вечірці в HYTE.
САМАНТА (SAMANTA)
 
ПЕРЕМОЖЕЦЬ BURN Residency 2015
 
Переможець BURN Residency 2015 з Литви та володар 4-го місця в 2014 році, Саманта виконує глибоке та меланхолічне, industrial techno та deep house. Створює оригінальні моторошні стилі, що змінюють широкомасштабні звукові ландшафти - її багатовимірна уява вражає. Сильна репутація, яку вона вже має, є результатом окремих партій які почали лунати ще у ранніх роках. Тепер їй 24 роки, і вона вже має досвід більш ніж десяти років міксування - Саманта вперше почала експериментувати із міксуючим пультом у 12 років. ЇЇ онлайн релізи швидко підняли Саманту на пік популярності, про що свідчить повний розпродаж квитків на її шоу.
Саманта є однією з представників Space Revolution stage. Як одна з випускників BURN Residency, вона володіє інстинктивним талантом виробництва гомеостатичного звуку, який спочатку слабо відчувається, але зростає до грандіозних масштабів. Представниця впливових жінок в музиці, вона являє собою покоління багатообіцяючих альфа-жінок приречених підірвати танцювальні чарти.
 
ХАВІ РОУ (JAVI ROW)
 
ПЕРЕМОЖЕЦЬ BURN Residency 2014
 
22-річний Хаві Роу, повне ім'я Хав'єр Гарсія Рамос, неймовірно привабливий хлопчина, але він на багато більше, ніж просто гарне обличчя. Уродженець Канарських островів, Хаві має доволі класичний досвід, і вперше здобув популярність через місцеві змагання диджеїв, які він почав вигравати з 14 років.
 
Участь у BURN Residency стала визначною для його кар'єри. У 2014 році діджей deep house музики зустрівся зі своїм кумиром Карлом Коксом і з тих пір став учасником «Carl Cox Revolution» в Space Ibiza та відіграв сольний сет на всесвітньо відомому фестивалі Monegros Desert. Його дебютний збірник вийшов на легендарному лейблі Джона Дігвида «Bedrock Records». Щовівторка Хаві веде дуже популярне шоу на Ibiza Sonica радіо.
 
ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ
 
Ми раді запросити всіх талановитих діджеїв прийняти участь у нашому конкурсі. Просто завантажте свій мікс за допомогою нашого зручного веб-сервісу.
 
ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?
 
Заходь на Mixcloud, створи свій профіль і завантаж свій мікс.
 
ЯКІ ВСТУПНІ ВИМОГИ?
 
Ти повинен завантажити оригінальний мікс, повністю створений тобою. Він повинен бути не коротше 20 і не довше 45 хвилин.
 
З ЯКОГО ВІКУ Я МОЖУ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ?
 
Щоб прийняти участь у конкурсі, тобі повинно бути 18 років або більше.
 
ХТО МОЖЕ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ?
 
Це відкрите запрошення для будь-якого діджея на цій планеті. Неважливо, наскільки велике твоє місто або як далеко воно знаходиться, ти все одно можеш з гордістю представляти свою батьківщину. Якщо ти не можеш знайти свою країну в списку, вибери заявку «wildcard».
 
ХТО БУДЕ ОЦІНЮВАТИ ЗАЯВКИ?
 
Колегія журі, що складається з експертів індустрії, представників BURN і всесвітньо відомих діджеїв.
 
КОЛИ ПРОЙДЕ ТРЕНУВАЛЬНИЙ ТАБІР BOOTCAMP?
 
Звільни свій графік і візьми відпустку на роботі: можливо, з 22 по 26 травня 2017 року ти будеш на Ібіці. Якщо ти опинишся в числі 16 (а потім і 3-х) фіналістів, тобі потрібно бути готовим до повернення на острів. Дати будуть встановлені і оголошені по мірі проходження змагання.
 
ЧИ Я МОЖУ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ ЯКЩО Я ІЗ КРАЇНИ X?
 
Звичайно, просто подай заявку на «wildcard». Думай про BURN Residency як про метафоричний VIP-квиток - і не забувай, наші стандарти високі.
 
ЯКИЙ ГОЛОВНИЙ ПРИЗ?
 
Контракт на € 100 000, який стане першою інвестицією в твою DJ-кар'єру, а також титул переможця BURN Residency 2017 - репутація, яка однозначно стане у нагоді в подальшому.
 
ЩО БУДЕ, ЯКЩО Я ВИЙДУ ЗА РАМКИ ХРОНОМЕТРАЖУ?
 
Ми приймаємо мікси тільки тривалістю від 20:00 до 45:00 хвилин. Якщо ти вийдеш за ці рамки, ми будемо змушені виключити тебе зі змагання. В іншому будь настільки творчим, наскільки ти зможеш.
 
ЧИ МАЄ ЗНАЧЕННЯ ЖАНР МУЗИКИ, ЯКИЙ Я ОБЕРУ