BURN Residency 2017 Kishe & Osadchuk REMIX Cайты дня UA PROMO
Неймар запрошує до участі у Neymar Jr’s FiveНеймар запрошує до участі у Neymar Jr's Five

 
Уже вдруге відомий бразильський форвард Неймар-молодшийзапрошує футболістів зі всього світу брати участь у його міжнародному турнірі з футболу. 
 
Цього року до країн, де проходять відбіркові турніри, долучилась також Україна. 
Тепер і в українських шанувальників футболу є можливість винести гру за межі районного залу чи майданчика, покращити свої вміння та показати рівень українського вуличного футболу на Світовому фіналі у Бразилії. 
 
Змагатись у чемпіонаті можуть усі бажаючі від аматорів до професіоналів, віком від 18 до 25 років (у команді також допускаються два гравці, старші 25 років). 
 
Neymar Jr's Five – унікальний міжнародний футбольний турнір, динамічний формат якого придумав капітан збірної Бразилії Неймар. Команди з понад 50-ти країн змагаються в десятихвилинних матчах. Кожен раз, коли одна команда забиває, суперник втрачає гравця. Так триває до того моменту, поки останній футболіст не вибуде з гри. Всього у команді 5 основних гравців та 2 запасних.

Українські відбіркові турніри Neymar Jr’s Five пройдуть з 22 квітня по 20 травня у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові. Національний фінал відбудеться 28 травня в Києві.
 
 
 
Календар кваліфікацій Neymar Jr’s Five:
22 квітня – Київ, «Локомотив» (пров. Стадіонний, 10);
29 квітня – Харків, «Металіст» (вул. Плеханівська, 65);
06 травня – Дніпро, Sport Life (вул. Набережна перемоги, 25);
14 травня – Одеса, «Спартак» (вул. Канатна, 79/1А);
20 травня – Львів, «Електрон» (вул. Ген.Чупринки, 130).
 
За результатами кваліфікацій 16 кращих команд змагатимуться в Національному Фіналі у Києві, команда-переможець якого забезпечить собі квиток до Бразилії, де боротиметься за звання Чемпіона Світу. 
 
Переможець Світового Фіналу отримає унікальну можливість зустріти Неймара в Барселоні (Іспанія) та стати його гостем на знаменитому Камп Ноу на матчі ФК Барселона.
 
Чи зможе ваша команда переграти всіх, та прокласти собі шлях до світового фіналу у Бразилії?
Деталі, правила та реєстрація команд тут: http://www.neymarjrsfive.com/uk/UA 

 
Специфічний формат Neymar Jr’s Five робить цей турнір швидким, технічним і єдиним у світі футболу. Більш ніж 65 000 гравців з 47 країн зареєструвалися в турнірі у перший рік Neymar Jr’s Five. 2017 рік обіцяє бути ще масштабнішим.
 
"Я завжди грав зі своїми друзями" – Неймар молодший -  "Цей турнір нагадує мені моє дитинство, і я дуже пишаюся цим. Для того, щоб виграти у міні-футбол та обіграти усіх, потрібна стратегія і добре розуміння, коли найкращий момент, щоб атакувати чи захищатися. Хороший захист також дуже важливий, і може допомогти вашій команді пройти дуже далеко в турнірі".
 
Збирайте команду та змагайтесь за поїздку на Фінал у Бразилію! Реєстрацію відкрито!
 
Партнери проекту: Сільпо, Tickets.ua
Медіа-партнери: НЛО TV, KISSFM, Обозреватель, Футбол24
 
#neymarjrsfive