KISS FM'15 UA PROMO Cайты дня
Як слухати онлайн
Як слухати KISS FM, якщо немає ефірного мовлення?
 
Якщо у вашому місті поки що немає мовлення KISS FM, або з різних причин сигнал недостатньо сильний для якісного прийому, рекомендуємо слухати нас через Інтернет. У такому варіанті ви почуєте тільки хіти у відмінній якості без перешкод.
 
Слухати на сайті
 
Найпростіший спосіб - зайти на наш сайт www.kissfm.ua і натиснути велику кнопку "Слухати" в правому верхньому кутку. Після цього відкриється вікно плеєра, в якому ви можете послухати ефір, а також наші додаткові інтернет-канали мовлення. 
Слухати на смартфоні або планшеті

Якщо у вас гаджет для прослуховування - смартфон або планшет, рекомендуємо встановити додаток KISS FM для Android або додаток KISS FM для iOS. З їх допомогою ви дуже просто зможете слухати ефір і додаткові канали мовлення.
Увага! Для Windows Phone немає офіційних додатків, тому команда KISSFM не несе відповідальність за їх працездатність.

Слухати в додатку TuneIn

Також ви можете слухати KISS FM на своєму смартфоні або планшеті за допомогою програми TuneIn, яке доступне для iOS, Android, Windows Phone і Blackberry. Адреса нашої трансляції в TuneIn: https://tunein.com/radio/Kiss-FM-Ukraine-1065-s104870/

Слухати на комп'ютері
 
Якщо вам зручніше слухати нас в програвачі на комп'ютері, завантажте спеціальний файл. Натисніть на це посилання правою кнопкою миші, виберіть «Зберегти як ...", а потім відкрийте цей файл в будь-якій програмі, яка підтримує відтворення онлайн-радіо. Наприклад, для Windows це Windows Media Player, WinAmp, AIMP, foobar2000, Media Player Classic. Для MacOS іWindows - iTunes. Для Linux / Unix - Rhytmbox, Xmms, MPlayer. Для всіх операційних систем - VLC Media Player.
 
Для користувачів Chrome і Yandex Browser ми пропонуємо встановити плагін, що дозволяє слухати не тільки ефір, а й канали KISS FM 2.0 або ж просту кнопку-розширення для зручного просуховування ефіру улюбленої радіостанції.
 
З будь-яких питань, пов'язаних з онлайн-трансляцією KISS FM, звертайтеся за адресою info@kissfm.ua. Ми обов'язково допоможемо все налаштувати так, щоб ви залишалися з KISS FM завжди і всюди :)