Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Nicky Romero & Marf & Wulf Okay (Stadiumx Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "19:49" ["song"]=> string(19) "Okay (Stadiumx Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(26) "Nicky Romero & Marf & Wulf" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "19:46" ["song"]=> string(21) "Район (Zaec Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(24) "Alyona Alyona & Fatbelly" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "19:43" ["song"]=> string(10) "Better Man" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(17) "Konstantin Yoodza" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "19:39" ["song"]=> string(27) "Tuesday (Harmo & Vibes Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(30) "Burak Yeter & Danelle Sandoval" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера
BATTLE SCHOOL HIP HAP SERIES @ Палац Спорту, Київ

BATTLE SCHOOL HIP HAP SERIES 2017 — танцювальне шоу світового масштабу
 
16 вересня Київ стане місцем історичної зустрічі світових легенд брейкингу та хіп-хопу. Найсильніші танцюристи брейк-дансу та хіп-хопу з США, Азії та Європи кинули виклик українським колегам, які вважаються одними з найкращих в світі! Українці виклик прийняли і готові битися на найбільшому критому майданчіку України.
 
16 вересня у Палаці спорту ви побачите захоплюючі командні шоу і танцювальні битви за призовий фонд 100 тисяч грн. Приходь на танцювальне шоу світового масштабу і підтримай своїх!
 
Головне шоу — о 19:00
 
Battle School — всесвітньо відомий брейк-данс-фестиваль, який щорічно проходить в Києві з 2006 року. За 10 років на фестивалі побували найвідоміші танцюристи і хіп-хоп-зірки з усього світу, такі як Busta Rhymes (США), DJ Grand Master Flash (США), Ken Swift (США), Storm (Німеччина), Physixcs (Корея) , Junior (Франція), Kujo (США), команди Vagabonds (Франція), Massive Monkees (США), TIP (Корея), Hustle Kidz (Голландія) і більше 200 інших танцюристів і колективів, які представляють усі континенти. За ці роки фестиваль відвідало понад 100 тисяч осіб.
 
У 2016 році український фестиваль, народжений у Києві, підкорив 15 європейських країн, де під брендом Battle School були організовані як локальні, так і масові заходи, що зібрали тисячі танцюристів і глядачів. На Battle School 2016 виступали хіп-хоп-легенди Busta Rhymes, DJ Grand Master Flash, MC TRIX та інші.
 
У 2017 році фестиваль повертається додому, в Київ, в оновленому форматі та з новим ім'ям Hip Hоp Series. Тепер в програмі не тільки битви кращих бі-боїв планети, але й танцювальні битви хіп-хоп-танцюристів і шоу команд.
 
Цього року серед міжнародних учасників брейк-данс-битви будуть такі зірки, як дев'ятиразовий чемпіон світу — Mounir (Франція), зірка Youtube, маленька дівчинка з Англії, яка може зробити більше 50 обертів на голові — B-Girl Terrra, здатний здивувати подвійними сальто і динамічними обертаннями — BBoy Gravity (США), танцюрист, який подолав закони фізики — Bboy KILL (Південна корея) та інші зірки світового брейкинга.
 
Світовий хіп-хоп представлятимуть учасники популярних талант-шоу, кліпів і голлівудських фільмів: легенда хіп-хоп-танців Alex The Cage (Бельгія), вперше в Україні один з найсильніших танцюристів світу — Rice Ball (Японія), P-Dog (Німеччина ), Jeems (Голландія), Lil Blade (Голландія), Rochka (Франція) та інші.
 
Судити все це будуть брейк-данс і хіп-хоп легенди світової танцювальної сцени з США і Європи: Bboy Yan, Bboy Ruen, Bboy Renegade, Joseph Go і Ben. Кожен з них стояв біля витоків розвитку культури, і саме більшість їх рухів стали базовими для танцюристів!
 
Хореографію оцінять топові танцюристи, хореографи, фіналісти шоу «Танцюють всі», за плечима яких — кліпи з зірками вітчизняного шоу-бізнесу: Руслан Махов, Марія Козлова, Ігор Осмачко, Юджин Кулаковський, Діма Петрович.
 
«Українські брейк-данс танцори одні з найсильніших в світі. Тільки в 2016 році українці перемогли на чемпіонаті світу з брейк-дансу World Bboy Classic, на міжнародному турнірі Unbreakable World Championship і на європейському Battle Europa. Тому не дивно, що кращі бі-бої світу кинули виклик саме нашим співвітчизникам.
 
Наша мета — популяризувати брейк-данс і хіп-хоп, оскільки ця культура пропагандує мир, любов, повагу і єдність. Про наші успіхи знають у всьому в світі, але дуже мало в Україні. Ми це виправимо», — розповів організатор фестивалю Владислав Салун MC Vladee.
 
Відбір учасників — з 10:00
Реєстрація учасників на сайті — до 10 вересня
Більше інформації - на офіційному сайті www.hiphapseries.com