Зараз в ефірі
Контакт до
KISSFM The Best Dance Radio
array(6) { ["time"]=> string(5) "13:04" ["song"]=> string(20) "The Best Dance Radio" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "KISSFM" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "12:58" ["song"]=> string(25) "I Found U (Tocadisco Mix)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "Axwell" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "12:55" ["song"]=> string(11) "Without You" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(23) "Blr & Jyye & Lydia Lyon" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "12:52" ["song"]=> string(21) "Stay (Oberig Retouch)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(29) "The Kid Laroi & Justin Bieber" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера
Markus Schulz @Bel Etage, Київ


Markus Schulz зі спеціальним 3-годинним DJ-сетом виступить в Bel Etage.

VIRUS Music представить шоу американця Маркуса Шульца в київському Bel Etage 27 липня. Маркус входить в десятку найвпливовіших діджеїв trance-музики за всю її історію. 12 раз його ім'я значилося в списку світового рейтингу DJ Mag ТОП-100, при цьому чотири рази він потрапляв в ТОП-10! Маркус був названий кращим діджеєм Америки за версією DJ Times, його роботи двічі займали перший рядок в Billboard club chart і багаторазово в Beatport Top100.

Він виступає на великих сценах провідних фестивалів світу по обидва боки Атлантики. Так, в Києві він виступить за 2 дні до свого сету на Tomorrowland.

Діджей-сети Маркуса відрізняються щільним звучанням. Найкраща саунд-система в світі, L-Acoustics, яка найточніше передасть його глядачам в Bel Etage. Кожен звук ви будете відчувати всім тілом. Непередавані відчуття! Але і це ще не все. Маркус Шульц підготує розширений, 3-годинний сет. Тому готуйтеся і збирайте сили для танців і ейфорії.

Купити квитки можна тут.