Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Raja Kuzma
array(6) { ["time"]=> string(5) "08:35" ["song"]=> string(5) "Kuzma" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(4) "Raja" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "08:32" ["song"]=> string(6) "Get Up" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Emdivity" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "08:29" ["song"]=> string(26) "Love Again (Avaion Remake)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(12) "Mari Ferrari" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "08:24" ["song"]=> string(23) "Мала (Geonozis Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(10) "Схожа" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера
Olivier Giacomotto (France), @ Saxon, Київ


Ді-джей та саунд-продюсер зі світовим ім'ям, топовий реміксер, номінант премії Beatport Music Awards Olivier Giacomotto є чи не найкращим прикладом вражаючою працездатності і найвищого класу в електронній музиці сучасності. Ставши безперечним законодавцем в категорії melodic techno, Олівер створив власний фірмовий почерк, впізнаваний у всьому світі.
 
Останні роки були особливо успішними для Giacomotto: його треки регулярно виходять на кращих світових лейблах - Get Physical, Suara, Toolroom, Noir і отримують найвищу оцінку від ді-джеїв і меломанів. Про високе визнання таланту Олівера красномовно говорить той факт, що більше 8-ми його треків одночасно знаходяться в Beatport TOP 100 в різних жанрах і категоріях: від deep-house до techno. Талант Олівера охоплює не тільки клубний світ. Він займається створенням музики для відеоігор, голлівудських фільмів, робить аранжування для зірок поп-музики, реггі та хіп-хопу.
 
З упевненістю можна сказати що Olivier Giacomotto є одним з найбільш приголомшливих ді-джеїв і продюсерів сучасної електронної сцени, і ми з великою радістю запрошуємо всіх цінителів модної електроніки, в п'ятницю 20-го вересня, на святкування дня народження Jack Daniel, в рамках якого відбудеться виступ довгоочікуваного французького артиста.
 
 
Line-up:
 
Olivier Giacomotto (France)
Kon '
Skinner
Spieler
Yug
 
 
Вхід до 00:00 - М: 80 грн, Д: 60 грн.
Після 00:00 - М: 100 грн, Д: 80 грн.
З депозитними картами Club Money вхід вільний.
 
FC | DC
18+