Веб-камера
Всі
Резиденти і гості
Радіоведучі
MR.Sunny
MR.Sunny
Summer Chill [18.07.2020]
24.07.20
Поділитись
Подкасти
Афіша
Новини
Про себе
Фотографії
Відео
Букінг


MR.Sunny більше 10-ти років утримує в Україні статус топового діджея. Резидент культової dance-радіостанції KISS FM Ukraine, MR.Sunny невід'ємна частина історії українських і міжнародних фестивалів, таких як Global Gathering Ukraine, Kazantip, LiveEnergy, GEM Fest, Білі Ночі, Polyana, MRPL Fest, BeLive, Underhill, а також, найбільших івентів KISS FM .
MR.Sunny в центрі уваги найгучніших подій музичної індустрії країни таких як M1 Music Awards, TenDance Awards де він зарекомендував себе як зірковий ведучий і професійний діджей.
Вражаючі спортивні івенти також не обходяться без музичного супроводу MR.Sunny: міжнародний Reebok Kyiv Crossfit Battle, Red Bull Flugtag, Kyiv Night Run - це тільки частина змагань, де звучали сети діджея.
Клубні вечірки, світські заходи, закриті від сторонніх очей афтепаті - це звичний ареал діяльності MR.Sunny.
MR.Sunny стверджує, що діджей, в першу чергу - ювелір, який знаходить алмази музичного світу і перетворює їх в діаманти в своєму сеті.
Класичний House і актуальний Tech-House - це улюблене музичне поєднання в сетах музиканта. Це той синтез стилів, що збирає на денсфло і музичних естетів, і розкутих клаберів.


Студійна робота - невід'ємна частина музичної діяльності артиста.
У 2019-й рік MR.Sunny увійшов з двома радіо-хітами:
MR.Sunny & Stacy Nich - Sunny (Tribute Remix) потрапив у гарячу ротацію радіоЗтанцями

The Hardkiss - Коханці (MR. Sunny Remix) зайняв почесне місце в TOP 100 KISS FM.

Наприкінці 2019-го року MR.Sunny увійшов до фестивального лайнапу грандіозного KISS FM Birthday XVII.

Додамо, перед цим артиста можна було побачити на сцені святкування П'ятнадцятиріччя радіоЗтанцями у складі дуету Louder Than Words

2020-го року MR.Sunny зосереджується на студійній роботі, яка негайно приносить свої результати.
Так трек MR.Sunny & Stacy Nich & Charm Summers - Daiquiri отримує феноменальну підтримку радіослухачів та посідає перше місце чарту TenDance протягом місяця.

Успіх треку спровокував вихід альбому реміксів
Daiquiri.


Як продюсер MR.Sunny стоїть за появою двох помітних дуетів на клубній сцені України: House Punks та Louder Than Words.

Так, у складі проекту House Punks, MR.Sunny двічі став володарем нагород «TenDance Awards»: «Продюсер року» (2011), «X-dance Awards» (2012).

Студійна робота Louder Than Words (MR.Sunny & Falkon) відрізняється успішною співпрацею з відомими вокалістами, такими як Pat Appleton (De-Phazz) і Jinadu. Треки LTW зібрали гарні відгуки і заручилися підтримкою від Laurent Garnier, Hector Romero, Gene Farris, Marco Carola, Hector Romero, Jean Claude Ades '.

Релізи проекту потрапили в каталоги лейблів King Street Sound, Mile End Records, Natura Viva, Sub Society.
Додамо, трек Louder Than Words feat. Jinadu - New Direction увійшов в альбом найкращих вокальних гімнів за 25 років діяльності
King Street Sound.

Тим часом композиція Louder Than Words - Midnight Sun у 2017-му році отримала підтримку радіостанції KISS FM і потрапила в трійку кращих треків чарту 10Dance KISS FM.

 

Також, MR.Sunny є амбасадором KISS FM на найбільших світових фестивалях, серед яких - Amsterdam Dance Event, Sonar, GEM Fest.

На його рахунку журналістська робота з такими артистами як: Fatboy Slim, Pete Tong, Yello (Boris Blank), Luciano, GusGus, Booka Shade, MANDY, Dave Clarke, Dubfire, Riva Starr, Alan Fitzpatrick, Arno Cost, Coyu, Lee Van Dowski , Rodriguez Jr, Secondcity, The Partysquad, Tube & Berger, WhoMadeWho.

Музика - це не фон, а наповнення життя, вважає  MR.Sunny. Party All The Time !!!

Soundcloud Mixcloud Facebook Instagram Youtube