Indigo

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото


DJ Indigo – яскрава і багатогранна особистість з неповторною манерою, світовідчуттям, сприйняттям життя та самоідентифікацією. Працює у продуктивному творчому пориві, який уже сьогодні формує музичні уподобання майбутнього.

Його сети орієнтовані на любителів дійсно якісної музики – це на 100% якісно відібраний і найчастіше ексклюзивний матеріал, який дарує людям позитив та море незабутніх моментів.

DJ Indigo учасник вечірок в найкращих клубах Києва. На його рахунку численні виступи за кордоном: Мальта, Іран, Туреччина, Єгипет. Він грав на одній сцені з Axwell, David Guetta, Bob Sinclar, Joachim Garraud, Erick Morillo, Deep Dish, DJ Antoine та багатьма іншими артистами.

DJ Indigo був резидентом проєкту Arena Summer Party – серії виїзних вечірок, які проходили просто неба на березі Середземного моря, на території готельного комплексу Sungate Port Royal. У 2005 році був резидентом офіційного євроклубу конкурсу Eurovision 2005.

Свої сети наповнює максимальною енергетикою та якістю, що не залишає байдужою жодну людину на танцполі. DJ Indigo не боїться експериментувати, вплітаючи у свій DJ-сет елементи electro, семпли та вокальні партії з інших треків. Не зупиняючись на досягнутому, DJ Indigo працює над створенням власних треків, реміксів та бутлегів, регулярно перебуваючи в студії для того, щоб вийти на наступний рівень діджеїнгу – продюсування треків.