Веб-камера

Konstantin Ozeroff

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Відео

DJ KONSTANTIN OZEROFF
Костянтин - меломан за покликом серця. За допомогою діджеїнга  прагне донести свої музичні смаки людям.
За плечима 20 років у клубній сфері України та світу.
З 2009 року починається творча кар’єра Костянтина, пов’язана саме з написанням авторських реміксів та треків2012 - спільно з DJ Sky відкриття лейбла “UA HOUSE RECORDS”
2015 -  заснування разом з DJ Sky українського клубного проєкту “THE FAINO”
Численні конкурси реміксів, де неодноразово отримував перемогу (перші місця у конкурсі реміксів на трек “Моє Кохання” Сергія Бабкіна та “Тілом Тряси” гурту “Dilemma” та третє місце: ВВ – Весна)Участь в найбільшому фесті України: Atlas Weekend, а також Drive For Life Fest, Ukranian Fashion Week.
В якості “жюрі” приймає участь в багатьох dj’s конкурсах.
Гастрольний графік доволі насичений та  обмежується не тільки Україною. DJ Konstantin Ozeroff показує свою майстерність в клубах Туреччини, Грузії, Молдови, Республіки Білорусь тощо.Початок гастрольного життя співпадає з початком перших успішних релізів, які виходять на лейблі “UA HOUSE RECORDS”, точніше з 2012 року.
До кожного нового виступу Костянтин ретельно готується, бо кожен клуб, кожна нова площадка – це нові люди та аудиторія, якій треба подарувати яскраві емоції та позитив від виступу!

DJ KONSTANTIN OZEROFF -  діджей мультиформатний, завдяки своєму досвіду,професійно грає улюблений стиль “club house”, качове “rnb”,
енергійний “edm” або мелодичне “techno”.
Багато реміксів та треків потрапляють в ротацію. Після чергової перемоги в конкурсі реміксів в 2018 році Костянтин стає резидентом дружньої команди KISS FM!Останні треки та ремікси можно послухати на сервісах SoundCloud: https://soundcloud.com/dj-konstantin-ozeroff 
та PromoDJ: https://promodj.com/ozeroff
Підкасти на сайті Kiss FM: https://www.kissfm.ua/podcast/filter/dj/Konstantin%20OzeroffВ цьому році Костянтин планує розширити діапазон своїх виступів та продовжити написання альбому від проєкту “THE FAINO” !
Його кредо діджея – не просто грати запальну та ретельно відібрану музику, а в грі заряджати людей величезними порціями позитивного настрою, запалити танцпол!!