Konstantin Ozeroff

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

DJ Konstantin Ozeroff – меломан за покликом серця. За допомогою діджеїнгу прагне донести свої музичні смаки людям. За його плечима 20 років у клубній сфері України та світу.

З 2009 року починається творча кар’єра Костянтина, пов’язана саме з написанням авторських реміксів та треків. 2012 року спільно з DJ Sky відкрив лейбл UA House Records, а в 2015 заснував з ним український клубний проєкт The Faino.

На рахунку DJ Konstantin Ozeroff перемоги в численних конкурсах реміксів: Сергій Бабкін «Моє кохання» – 1 місце, Dilemma «Тілом тряси» – 1 місце, ВВ «Весна» – 3 місце.

Гастрольний графік діджея доволі насичений та не обмежується тільки Україною. 
Був учасником найбільшого фестивалю країни – Atlas Weekend, а також подій Drive For Life та Ukrainian Fashion Week. Він демонстрував свою майстерність у клубах Туреччини, Грузії, Молдови та інших країн.До кожного нового виступу Костянтин ретельно готується, бо кожен клуб, кожен новий майданчик – це нові люди та аудиторія, якій потрібно подарувати яскраві емоції та позитив від виступу. DJ Konstantin Ozeroff – мультиформатний діджей, який завдяки своєму досвіду професійно грає улюблений стиль Club House, качове RnB, енергійний EDM та мелодичне Techno.

Його ремікси та треки потрапляють в ротацію радіостанцій. Після чергової перемоги в конкурсі реміксів у 2018 році, Костянтин стає резидентом дружної команди KISS FM.

Костянтин планує розширити діапазон виступів та продовжити написання альбому проєкту The Faino.

Його кредо діджея – не просто грати запальну та ретельно відібрану музику, а своєю грою заряджати людей величезними порціями позитивного настрою та запалити танцпол.

SoundCloud
Instagram