BARBARA

BARBARA
Інфо
BARBARA - українська діджейка.
З самого дитинства BARBARA захоплюється електронною музикою. Знаходячись в оточенні друзів-однодумців та професійних ді-джеєв на протязі 10 років вона займала свою позицію , як людина «Music lover». BARBARA випускниця одеської ді-джей школи «Rocket Audio School» . Вона має свою точку зору у музичному форматі,якому від початку свого шляху віддає перевагу , не взираючи на тренди. Від 2023 року вона для себе відчула і вирішила, що настав саме той час розкрити свій потенціал та направити його на більшу аудиторію. 

BARBARA в  клубній індустрії з 2015 року, але як людина із комьюніті поцінувачів саунду. В музичній індустрії,як артист с 2023 року. BARBARA почала шлях у напрямку Sound Produced у 2023 році , та має свій авторський трек , який планується випустити вже незабаром для ротації на Kiss Fm.

BARBARA не виступала на фестивалях , не приймала участі у конкурсах та муз батлах, але активно гастролює по Україні. У лютому 2024 року мала 4 виступи . Відвідувала Швейцарію по запрошенню клуба Kaufleuten у місті Цюріх. 

Музичний напрямок BARBARA - Tech House та Minimal/Deep Tech . Вона грає та пише музику тільки в цих напрямках. 

У вересні 2023 року вийшов у ефір Kiss Fm її перший мікс у програмі Dance Club Mix . Всього їх в ефірі було три. 
На сьогоднішній день BARBARA приділяє більш уваги написанню музики у своєму форматі . В планах на майбутнє очолити своє українське комьюніті ді-джеєв та прихильників якісного Tech House саунду . 
 
Важливо відчувати впевненість у собі та любовь до своєї справи , віддаваючи енергію аудиторії , через яку ви несете свій посил та ідею.

З творчістю BARBARA можна ознайомитися на її каналі YouTube (стріми та виступи ) : https://youtube.com/@anna.barbaradj?si=ANboY5OdzFZziw-y

Інстаграм: https://www.instagram.com/anna.barbara.dj?igsh=MXJ2OHoxbTl4b2g5OA%3D%3D&utm_source=qr. (https://www.instagram.com/anna.barbara.dj?igsh=MXJ2OHoxbTl4b2g5OA%3D%3D&utm_source=qr)

Мікси та авторський матеріал:  https://on.soundcloud.com/JzMKo9GW2JY2FDds5