KISS АКЦИИ

Marengo

Шість тижнів тривав батл реміксерів BEST REMIX, який проходив за підтримки Партнера проекту – торгової марки MARENGO.

115 діджеїв з усієї країни змагалися за звання кращого реміксу на ексклюзивний трек MARENGO, який створив електронний дует з Америки – “The Crystal Method”. Тільки з'явившись в ефірі, музичний трек MARENGO викликав справжній фурор у клубному світі і за короткий період став мегапопулярним серед молоді. Отже, зареміксувати трек було непростим завданням.

Надіслані роботи виконані в понад 20 танцювальних стилях - techno, trance, house, minimal, hard dance, dubstep, dance progressive, club house, tech-house-techno. Трекі усіх конкурсантів знаходяться на сайті KISS FM.

І ось настав час журі обрати кращі з кращих треки.

Третє місце і ексклюзивний подарунок отримує Deep Voice з міста Київ

Почесне друге місце посідає Cherry з міста Київ. Він отримує ротацію ремікса в ефірі KISS FM та презентацію своєї роботи на кращій вечірці осені-2013 - Viza to Ibiza by MARENGO.

DJ ALFRED з Києва, як справжній професіонал і метр, також отримує спеціальний приз від Спонсора

І зараз ми, нарешті, оголосимо ім'я автора БЕСТ РЕМІКСА! Отже... Хто отримає головний подарунок – 10 000 гривень і розміщення свого реміксу в ефірі KISS FM?

Це буде Andy Horizont з міста Харків!

Вітаємо переможця і запрошуємо брати участь в інших наших проектах!
І нагадуємо, що Партнер проекту BEST REMIX на KISS FM – торгова марка MARENGO.Прийом реміксів завершено! Для участі лайкни групу Marengo на FB і натисни сюди.