Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
David Guetta & Morten & John Martin Impossible
array(6) { ["time"]=> string(5) "04:23" ["song"]=> string(10) "Impossible" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(35) "David Guetta & Morten & John Martin" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:20" ["song"]=> string(22) "Очима (Odner Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Roxolana" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:17" ["song"]=> string(25) "My Blood (Aquastones Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(17) "Twenty One Pilots" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:14" ["song"]=> string(6) "Fading" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(19) "Artbat & Dino Lenny" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Джон Фрушанте з Red Hot Chili Peppers записав альбом під впливом джангла — 21.09.2020Гітарист гурту Red Hot Chili Peppers Джон Фрушанте у жовтні збирається випустити свій альбом «Maya», натхненний брейкбітом, хардкором та джанглом, і присвятити його своєму коту, якого нещодавно не стало. Платівка вийде на лейблі Venetian Snares - Timesig.

 
Фрушанте вже не вперше трудиться над електронною музикою: до цього він записував експериментальні acid-techno-EP під ім'ям Trickfinger, останній з яких, «Look Down, See Us», з'явився в цьому році.

З музичними жанрами, що вплинули на його новий лонгплей, музикант познайомився на початку 00-х, коли став ходити на драм-енд-бейсові рейви у Лос-Анджелесі.
 
«Мені не цікаво співати або писати вірші, як раніше. Для мене природно поодинці складати музику, схожу на ту, що вже вийшла в цьому році. Мені дуже подобається працювати з "залізом" і комп'ютером», - каже Фрушанте.
 
У грудні минулого року було оголошено, що після десятирічної перерви Фрушанте возз'єднався з Red Hot Chili Peppers і гурт концентрується на записі нових пісень.
 
Нижче слухайте трек з альбому «Maya»: