Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Rufus Du Sol Alive (Slayter Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "02:20" ["song"]=> string(19) "Alive (Slayter Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(12) "Rufus Du Sol" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "02:17" ["song"]=> string(18) "I Need Your Loving" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(31) "Jerome Robins & Etienne Ozborne" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "02:15" ["song"]=> string(14) "Need Your Love" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(25) "Mark Roma & Lauren Nicole" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "02:12" ["song"]=> string(19) "Сила (Zaec Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(7) "Illaria" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Masterskaya випустила фільм про легенду українського техно — 08.10.20207 жовтня Будинок культури Masterskaya спільно з Ballantine's представили заключний випуск із циклу фільмів про електронних музикантів України - «За сценою».

 
Героєм фінального випуску став Станіслав Толкачов - легенда українського техно. Перший електронний музикант, який випустив техно-реліз на вінілі, виступив в Berghain, Tresor, Griessmuehle, Concrete і в багатьох інших легендарних клубах Європи.
Його музика об'єднує берлінський мінімалізм і класичне звучання детройтського техно. Він видавався тільки на європейських і американських лейблах, таких як Funque Droppings, MORD, M_Rec, Semantica, Subsist, Geophone, Modularz і «Тріп» Ніни Кравіц
.
У фільмі «За сценою» Стас розповів про те, як зароджувалася техно-культура в Україні, коли не було Інтернету, але було радіо. Як музикант з Дніпра з'явився на американському лейблі і чому не працював з українськими. Поділився думками, чому аналогові синтезатори краще цифрових. А ще — показав, як він проявляє фотографії для своїх виставок і зіграв live-set.