Зараз в ефірі
Artem Neba до
Rushline Someone
array(6) { ["time"]=> string(5) "12:01" ["song"]=> string(7) "Someone" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Rushline" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:56" ["song"]=> string(35) "Indie Rock (Vogue) (Luckie Joe Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "Loboda" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:53" ["song"]=> string(34) "Just A Ghost (Vintage Culture Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(15) "Claptone & Seal" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:52" ["song"]=> string(10) "The Fusion" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(11) "Omnia & Ira" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Розроблено швидкий тест на Covid-19 спеціально для масових заходів — 26.11.2020Хороші новини для світової івент-індустрії! Британські вчені в сфері медицини розробили швидкий тест на коронавірус спеціально для масових заходів.

Для його створення об’єдналися концертна агенція Swallow Events і медична компанія Roche. При розробці технології використовувалися стандарти британського Комітету з управління та контролю лікарських препаратів і виробів медичного призначення (MHRA), а також директиви європейської відповідності (CE).

Новий тест на COVID-19 надає максимально наближений реальний результат за 15 хвилин з ефективністю 97%.

Влада Великої Британії вже затвердила розробку медиків і дозволила створювати спеціальні пункти з тестами на масових заходах. Окрім цього, отримано дозвіл на постачання технології всьому світу.

«Ми з гордістю повідомляємо, що ми перша компанія у Великій Британії, яка пропонує послуги швидкого тестування COVID-19 на місці всього за 15 хвилин, що, на нашу думку, є повною зміною гри. Це допоможе організаторам великих фестивалів, концертів, змагань на стадіонах, бізнес-конференцій, невеликих агрокультурних шоу та камерних виступів» – Олі Томас, засновник і виконавчий директор Swallow Events.

За розрахунками компанії запуск івент-індустрії в такий спосіб принесе економіці Великої Британії понад 39,1 млрд фунтів стерлінгів та збереже більше 570 тис робочих місць.