Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Огнєвіч Злата Єдиний
array(6) { ["time"]=> string(5) "05:13" ["song"]=> string(12) "Єдиний" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(25) "Огнєвіч Злата" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(65) "https://www.kissfm.ua/static/img/content/singers/1/56/500x500.jpg" } array(6) { ["time"]=> string(5) "05:09" ["song"]=> string(22) "So Close (Kissfm Edit)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(24) "Max Freegrant & Eleonora" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "05:08" ["song"]=> string(12) "Make It Good" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(4) "Jauz" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "05:04" ["song"]=> string(19) "Я Відчуваю" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(7) "Sobchuk" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Joseph Capriati ледь не загинув від руки власного батька — 11.01.20212021 рік тільки-но розпочався, а світова музична спільнота вже встигла отримати жахливі новини з Італії. Відомий техно-діджей та музичний продюсер Joseph Capriati ледь не загинув через бійку зі своїм 61-річним батьком.

Авторитетний журнал Mixmag з посиланням на видання Huffington Post повідомив, що між чоловіками виник конфлікт під час якого артист отримав удар кухонним ножем в груди та в результаті цього був госпіталізований у критичному стані в лікарню у італійському місті Казерта. Батька діджея арештували за спробу вбивства.

В шпиталі Joseph Capriati переніс операцію на пневмотораксі та переливання крові. Медики повідомляють, що на даний момент стан діджея стабільний, але його життя все ще знаходиться під загрозою. 
Тримаємо кулаки за артиста та бажаємо йому якнайшвидшого відновлення!

Останні роки Joseph Capriati жив в Іспанії, але із-за світової пандемії коронавірусу повернувся у свій рідний дім в Італії.