Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Зараз в ефірі
The Doox Кольори (Zaec Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "19:49" ["song"]=> string(25) "Кольори (Zaec Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "The Doox" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "19:47" ["song"]=> string(11) "Bring It On" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(3) "Sev" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "19:41" ["song"]=> string(10) "Small Talk" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(11) "Booka Shade" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "19:39" ["song"]=> string(21) "Літо (Haking Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(22) "Беz Обмежень" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Етнобіт та техно в Osocor Residence: до Києва їде зірка електронної музики SATORI — 05.05.2021

22 травня Osocor Residence перевтілиться на містичну казку для дорослих, головну роль у якій зіграє нідерландський електронний продюсер SATORI.

Osocor Residence ще ніколи не зазнавав таких метаморфоз — і поштовхом для змін став приїзд нідерландського електронного продюсеру SATORI.

Традиційно музикант асоціюється з варіаціями на мексиканську тему: згадайте його виступи-імпровізації, що підкорили весь Тулум. Проте Osocor Residence готує перформанс, що зламає стереотипні уявлення про вечірки. Магічні світлові інсталяції та декор, що абсолютно виходить за межі будь-яких стандартів — такий формат можливо відтворити лише на одній київський локації. 

Очолить цей сюрреалізм SATORI з його живою музичною виставою.

Фотографія Djordje Petrovic могла б ілюструвати в словниках статті під назвою «мультикультурний артист». Напівсерб, напівафриканець, він народився в Нідерландах та вповні розкрив творчий потенціал в Японії. Але в його музиці — набагато більше, ніж просто мікс культур. Там просвітлення, ейфорія, раптове щастя — все те, що вміщує в себе японський термін «саторі».

Разом із локацією 22 травня трансформуються й гості. Мотиви етно та бохо в дрескоді, мікс фольк-вокалу, техно, джазу та живих інструментів — SATORI начаклує енергетику вечора та створить гармонійний контекст для головної містичної казки цього сезону.

Подія на Facebook: https://bit.ly/2PLzjTA
Квитки: https://bit.ly/3nKc4WN