Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Adam Lambert Whataya Want From Me (Fonzerellis Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "08:52" ["song"]=> string(38) "Whataya Want From Me (Fonzerellis Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(12) "Adam Lambert" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(65) "https://www.kissfm.ua/static/img/content/singers/1/67/500x500.jpg" } array(6) { ["time"]=> string(5) "08:49" ["song"]=> string(7) "Reflect" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(21) "Yves V & Bjorn Verbex" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "08:46" ["song"]=> string(10) "Живий" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(15) "Ericsson & Dred" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "08:42" ["song"]=> string(26) "Rampampam (Kean Dysso Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(7) "Minelli" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Вирушай на унікальний фестиваль Wave.spot! — 18.08.2021Фестиваль Wave.spot, яких проходить на Азовському узбережжі, вже не перший рік зачаровує українців своєю барвистістю, таємничістю і атмосферою. Черговий Wave, останній в 2021 році, пройде з 20 по 24 серпня.

WAVE простір складається з двох ключових локацій – HOME SPOT і LAKE.HOME SPOT – це серце WAVE, кайт спот і домашня база на безлюдно-морському пляжі Арабатки. Тут фестиваль приймає гостей, навчає кайту, селить в кемпінг, підживлює тіло смачною їжею на фуд-корті. Тут же працює пляжний бар і серф-лаунж зона, на якій завжди можна знайти нових і старих друзів. А як тільки лунають перші звуки з колонок, Home Spot перетворюється в пульсуючу точку тяжіння до самого світанку.PINK LAKE – це душа WAVE і створений організаторами з нуля острів посеред Генічеського Рожевого озера. Тут гості фесту збираються лише раз за вікенд для найкультовішого моменту – концерту на заході сонця в компанії гарних людей. Він триває кілька годин і закінчується з настанням повної темряви. Озеро знаходиться в пустелі й тут немає абсолютно нічого, крім людей, музики і краси природи.Якщо ти новачок, ми тобі по-доброму заздримо! Побачити всю цю магію, створену посеред пустого простору, вперше – це дуже вражаюче!

Ну а тобі, досвідчений вейвер, ми обіцяємо, що на #WAVE_ELEMENTS ти точно побачиш знайомі місця по-новому!

РЕЄСТРАЦІЯ НА ФЕСТИВАЛЬ