Зараз в ефірі
Irina Filatova до
The Best Dance Radio KISSFM
array(6) { ["time"]=> string(5) "11:43" ["song"]=> string(6) "KISSFM" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(20) "The Best Dance Radio" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:32" ["song"]=> string(27) "Power Is Taken (Felguk Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(4) "Moby" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:28" ["song"]=> string(26) "Говори (Y.Below Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Roxolana" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:24" ["song"]=> string(6) "Rushed" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(9) "Helslowed" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Artem Neba став ведучим програми «Перший тест» на телеканалі «Перший автомобільний» — 19.10.2021


Artem Neba відтепер не тільки в твоєму радіоприймачі, а ще й у телевізорі та на YouTube!

Наш талановитий парубок, який вже більше 10 років веде блог про автомобільний світ під назвою «Автоманія» в ефірі KISS FM, став ведучим програми «Перший тест» на телеканалі «Перший автомобільний».

Резидент The Best Dance Radio з’являтиметься на екранах ваших телевізорів та в YouTube, знайомлячи вас з автомобілями від світових брендів без жодного уявлення, яка саме автівка буде в нього на тесті.

Зміст блогу несе в собі передачу перших емоцій і вражень від авто, розповідь про його особливі фішки, поведінку на дорозі та керування. Першим, хто потрапив на тест-драйв до Artem Neba, став сильно-стильний хетчбек Peugeot 208. Цікаво, які емоції з'являться на обличчі Артема, коли він вперше сяде за кермо цього «лева»? Дивіться відео нижче!