UA PROMO Cайты дня Конкурс реміксів на трек DILEMMA - Tilom Tryasi
У відомого українського хаус-продюсера Lutique викрали трек!У відомого українського хаус-продюсера Lutique викрали трек!

Українська культура і українська музика, як її частина, стають дедалі популярнішими у всьому світі. Настільки популярними, що сучасні українські танцювальні треки викрадають музичні шахраї аби згодом видати під власним ім'ям. Така історія сталася з роботою українського хаус-продюсера Lutique: трек "Гриця", який є вдалим прикладом поєднання традиційних українських співів та сучасної танцювальної музики, за власний твір видає дехто Quincy Ortiz.

Робота, яку Lutique представив у нашому ефірі в перші дні літа, згодом з'явилася на сайті beatport. Але як твір псевдопродюсера Quincy Ortiz. Натомість, ми точно знаємо, що цимбали для цього треку Lutique записував у власній студії, а в якості акапели використовував співи з відомого мультфільму "Жил был пёс". Та поки творець оригінального треку встановлює авторську справедливість, ми насолоджуємося найактуальнішою музикою від українських та світових денс-продюсерів в ефірі Kiss FM і бажаємо успіху тим, хто прокладає дорогу до нього власним талантом та власними зусиллями.