UA PROMO Cайты дня Конкурс реміксів на трек DILEMMA - Tilom Tryasi
Warner Music купив Spinnin Records за $ 100 млн

Warner Music купив Spinnin' Records за $ 100 млн.

Вчора Warner Music Group оголосили, що вони придбали незалежний лейбл електронної музики Spinnin' Records.

Spinnin' Records - напевно найбільший в світі лейбл, на якому випускаються безліч EDM артистів, таких як: Alok, Bassjackers, Oliver Heldens, Quintino, Throttle, Mike Williams, Sam Feldt і багато інших відомих імен.
У Spinnin' є також величезна кількість саб-лейблів: Musical Freedom, заснований Tiesto, Hexagon (Don Diablo), Dharma (KSHMR), які є трьома найпопулярнішими саб-лейблами в EDM індустрії. Умови угоди не розголошуються, але сума угоди точно перевищує $ 100 млн.

Після укладання угоди лейблом керуватиме один з співзасновників - Roger de Graaf, в той час як другий співзасновник, Eelko van Kootenis, покине Spinnin' заради «інтересів в інших галузях».
«З гордістю та радістю я оглядаюся на 25 цікавих років у музичній індустрії та відчуваю вдячність за те, що працював з багатьма талановитими артистами та неймовірною командою в Spinnin'. Я хочу подякувати їм за їх відданість і неймовірніі зусилля. Особлива подяка моєму діловому партнерові та кращому другу Roger de Graaf за всі кумедні ситуації, проблеми та успіх, з яким ми зіткнулися. Я впевнений, що команда буде продовжувати розвиватися, і що Spinnin' матиме незмінний успіх». – прокоментував Van Kootenis.