Diplo надавав $100 000 постраждалим в трагедії у Лас-Вегасі

Diplo надавав $100 000 постраждалим в трагедії у Лас-Вегасі

Після жахливої трагедії у Лас-Вегасі відомий ді-джей Diplo висловився у підтримку контролю над зброєю громадян США, а також зробив значний внесок на підтримку постраждалих після розстрілу -  100 000 доларів.
У своєму пості в twitter він також закликав інших ді-джеїв та власників готелів про допомогу.

«Мої найглибші співчуття жертвам цієї страшної трагедії та їхнім родинам. Сподіваюсь, що ця подія призведе до обговорення важливого питання контролю зброї в Америці. Лас-Вегас – мій другий дім, і мені дуже боляче, що таке трапилось у такому яскравому місті з дивовижними людьми, яких я вважаю своєю родиною», - прокоментував ді-джей.

Такі відомі артисти, як Valentino Khan та Kaskade також зробили значні фінансові внески для постраждалих в Лас-Вегасі в ніч на 2 жовтня. Tiësto вирішив подвоїти суму та внести $200 000. Нагадаємо, що під час фестивалю кантрі-музики 64-річний Стівен Педдок відкрив стрілянину з готелю по відвідувачах концерту під відкритим небом. 59 людей загинули, понад 570 осіб отримали поранення. Сам Педдок, за повідомленням поліції, застрелився до того, як правоохоронці увірвалися в його номер. Слідство досі не з'ясувало мотиви стрілка, який був мультимільйонером.