Роман Полонський та DJ Sagan презентували відеокліп на спільну роботу "Music"

Роман Полонський та DJ Sagan презентували відеокліп на спільну роботу "Music"
    
Спільна композиція українського співака Романа Полонського та популярного не тільки в Україні, а й у світі ді-джея та саунд продюсера Sagan під назвою "Music", стала по-справжньому однією із найяскравіших і найгарячіших танцювальних  новинок літа. Трек вже встиг набути популярності на багатьох денс радіостанціях по усьому світу, набрати сотні тисяч переглядів синглу на YouTube, десятки тисяч прослуховувань на Soundcloud. Навіть, всесвітньовідомий голландський DJ та продюсер Tiesto підтримав трек "Music" в розділі Incognito у своєму Live радіошоу ClubLife. Також трек неодноразово підтримували  такі відомі гуру танцювальної музики, як Laidback Luke та Done Diablo.
       
За словами Романа зйомки відео на цю пісню проходили в США та Туреччині, тому мальовничі краєвиди і пейзажі є ключовими елементами нового відеокліпу, а музична складова доповнює загальну картинку відеороботи.

Офіційний реліз "Music" відбувся 8 червня цього року на лейблі Mixmash Deep. Також Роман виконає наживо композицію "Music" під час виступу Dj Sagan на святкуванні 15 річниці найбільшої денс-радіостанції Європи  KISS FM, 25 листопада в столичній Stereo Plaza.