Вийшла спільна робота Martin Garrix та David Guetta

Вчора відбувся один з найбільш очікуваних релізів цього року - Martin Garrix та David Guetta випустили пісню «So Far Away», записану разом з  Jamie Scott та Romy Dya.

Спочатку жіночий вокал в цій пісні належав Ellie Goulding. Нещодавно Martin Garrix розповів, що остаточна версія треку «So Far Away» вийде без участі співачки. Martin Garrix сказав у своєму акаунті в Twitter, що вона не хотіла його випускати. Ellie Goulding, побачивши це, швидко втрутилася, сказавши, що це невірно і несправедливо, так як вона любить цю пісню. Вона також заявила: «Вони [Martin Garrix і David Guetta] зіграли пісню на фестивалі [Tomorrowland], перш ніж я навіть почула готову версію, яка виявилася чудовою, але не зовсім припала до смаку моєму менеджменту. Мені завжди дуже подобалася ця пісня».

Чий вокал звучатиме в остаточній версії синглу було невідомо до останнього моменту. За день до релізу обидва продюсера поділилися тизером синглу, в якому вокальну частину треку виконала співачка Romy Dya.

Також у записі пісні взяв участь вокаліст Jamie Scott, який працював з багатьма артистами, включаючи One Direction, Rag'n'Bone Man, Crystal Fighters, Jessie Ware, Birdy та інших.