Alan Walker представив кліп до композиції Brave
Відомий англо-норвезький діджей і продюсер Алан Уокер (Alan Walker) представив кліп до композиції Brave. В якості вокалістки в записі треку взяла участь популярна американська автор і виконавиця пісень Бібі Рекса (Bebe Rexha).

Режисером відеороботи виступив Олівер Френч (Oliver French). У кадрі глядач побачить різних людей, які подорожують по світу і здійснюють сміливі вчинки, часом на межі божевілля. Вони підіймаються на вершини гір, позують на краю стрімких скель, внизу яких простирається океан.
 
Хлопці демонструють чудеса паркуру і пірнають в вируючу водну безодню зі скель. Крім різних сміливих трюків ключову роль в кліпі грають неймовірні гірські і морські пейзажі. Самі ж артисти в кліпі не з'являються.
 
Композиція Brave вийшла в якості синглу і поки не стала частиною дискографії Алана.
 
Свою музичну кар'єру Уокер почав в 2012 році. Однак відомість артисту приніс трек Fade, випущений в 2014 році. Він привернув увагу до артиста звукозаписних компаній, які згодом уклали з діджеєм контракт. На сьогоднішній день на рахунку Алана Уокера більше десятка синглів, кожен з яких отримав платинову або золоту сертифікацію. Однак повноформатний альбом артист поки не записав.