KiRA MAZUR презентувала нову пісню та кліп


Українська артистка, автор і виконавець пісень «Я би», «Народна», «Ти милий» і багатьох інших відомих треків KiRA MAZUR презентує пісню «Де я» та відео на неї.
 
«Основна тема цієї пісні - людство саме себе зариває в яму. Соціальні проблеми, що хвилюють людство роками, до сих пір залишаються невирішеними. І мене ця тема дуже сильно турбує» – позначила основний меседж нової пісні KiRA.
 
За словами співачки, пісня народилася миттєво і все відразу: слова, музика, відеоряд в голові, але, подивившись на деякі рядки, їй довелося відкласти матеріал на деякий час.
 «Світ зітканий із любові -
Вони поливають кров’ю,
Щоб не відпускати нас…"
"Коли написала цю строчку, сама здригнулась і не змогла утримати сліз», – зізнається KiRA MAZUR.

Це перший трек в репертуарі співачки на соціальну тему, і раз по раз перечитуючи рядки, автор сумнівалася, чи зможе пісня і послання в ній так само глибоко зачепити серця слухачів, як і її.

Що стосується відео, ідея і сам сюжет KiRA побачила, як тільки дописала останній рядок пісні. Співачка уявляла собі його на даху багатоповерхівки, але через невтішні прогнози погодних умов довелося шукати іншу локацію. Так знімальна група і сама KiRA MAZUR опинилися в першій-ліпшій покинутій будівлі.Нагадаємо, що в кінці 2017 року, в Київському Планетарії KiRA MAZUR представила ексклюзивний концерт формату 360 градусів – космічне шоу з унікальним аудіо-візуальним рядом і світлом. Як бачимо, неординарну KiRA MAZUR тема Космосу не відпускає, що, напевно, матиме відображення у дебютному альбомі співачки, який очікується восени.