Легендарний Jamiroquai - перший хедлайнер фестивалю BELIVE
21-24 червня в Києві на НСК "Олімпійський" пройде фестиваль BELIVEЦя подія об'єднає в собі всі міські активності: кіно, стендап, арт, освіту, екстремальний спорт, дитячі розваги, вуличну їжу та інші. Одне з головних місць займає музика відразу з двома сценами. На першій звучать українські артисти, на другий - світові кумири. Організовує BELIVE команда Романа Тугашева (засновник фестивалю Ulichnaya Eda та Білі ночі) разом з маркетинговим агентством Rockets.

 
Першим хедлайнером головної сцени стане Jamiroquai - легендарна британська джаз-фанк група, власники Grammy і величезної кількості найавторитетніших нагород, таких як MTV Video Music Awards, MOBO Award, Ivor Novello Award. Їх альбом "Travelling Without Moving" потрапив в Книгу рекордів Гіннеса як найбільш продаваний альбом в стилі фанк. Важливо згадати, що візуальна естетика їх виступів завжди була унікальною складовою групи. Як говорить Джей Кей: "Складно описати мій візуальний стиль, але я вважаю це щось на зразок олдскульного водія з 70х c домішкою бі-боя". Такий незвичайний зовнішній вигляд йде червоною ниткою по всій творчості колективу. Починаючи від назви, в якому фронтмен поєднав «jam» (спонтанна імпровізація групи музикантів) і «Iroquois» (назва племені північноамериканських індіанців). Звідси і неймовірні головні убори Джей Кея, які не раз займали окремі місця в колекціях світових дизайнерів, та незабутні шоу на кожному виступі. На BELIVE Jamiroquai представить свій новий альбом "Automaton", який вийшов в 2017 році через 7 років творчої паузи і був дуже позитивно сприйнятий критиками.
 
"Automaton" - восьмий студійний альбом, він про любов і пристрасть. Джей стверджує, що це платівка з ідеєю. Якось в інтерв'ю він зазначив те, що зараз люди заручники своїх смартфонів, тонуть в соціальних мережах в очікуванні лайків. Саме про це співають у альбомі який почули вже в Азії, Європейських країнах, Великобританії та Данії. Скоро він зазвучить і в Києві. Крім нових треків, звичайно ж, прозвучать і всіма улюблені Love Foolosophy, Seven Days in Sunny June, Virtual Insanity і інші.
 
Незважаючи на оголошення першого хедлайнера організатори BELIVE прийняли рішення не підвищувати вартість квитків. "Для нас дуже важливо, щоб фінансова можливість відвідати фестиваль була не тільки у киян, а й у жителів всієї України. Звичайно ж, ми не зможемо утримувати таку вартість довго, але реалізувати певний обсяг квитків за спеціальною ціною ми зможемо ".

Квитки можна придбати:
- на сайті фестивалю
- у квиткових операторів karabas.com і kontramarka.ua
 
Обмежена кількість квитків за ціною 1150 грн. за квиток FAN і 1550 грн. за квиток GOLDEN FAN. Обидва типи квитків дають можливість входу на всі 4 дні фестивалю і відвідування всіх фестивальних активностей без обмежень.

Стеж за новинами на сайті фестивалю та сторінці на Facebook.