Фронтвумен Iamamiwhoami представить у Києві свій новий проект
Після торішнього виступу з Röyksopp до Києва повертається Йонна Лі.
12 жовтня у клубі Bel étage вона презентує альбом свого однойменного проекту ionnalee та найкращі треки з дискографії iamamiwhoami.


 
Швеція видає найрізноманітнішу музику, яка підриває чарти по обидва боки Атлантичного океану. І відбувається це поза будь-яких жанрових і стильових рамок, але, коли мова заходить про традиційний музичний образ країни, тут все просто.
 
Музика Швеції – холодна, але, як правило, до болю в суглобах танцювальна. Такий імідж країні формували і відшліфовували рік за роком Robyn, Lykke Li, Tove Lo, Röyksopp і вокалістка мультимедійного проекту iamamiwhoami Йонна Лі. Остання, до речі, в цьому році випустила сольну платівку "Everyone Afraid to Be Forgotten", і тепер везе її в Україну в рамках світового туру.


 


15 треків з нового альбому ionnalee, як доказ вищесказаного, досконалий дистилят скандинавської поп-музики. Тягучі, розмірені електронні записи (Here Is a Warning, Memento) і танцювальні треки, заправлені крижаним, що пробирає до кісток, вокалом Йонни (Not Human, Samaritan, Harvest).
 
Тур в підтримку нового релізу – це перші повноцінні гастролі співачки з 2013-го. Примітно те, що саме фани відправили її з концертами навколо світу. Одночасно з виходом свого альбому Йонна запустила кампанію на Kickstarter зі збору коштів для старту концертної діяльності. Всього п'ять днів – і необхідна сума в кишені. Попереду ж – концерти в Британії, США, Бразилії та Україні.
 
До речі, це не перший візит Йонни до Києва. Минулого літа дівчина виступила разом з Röyksopp на київському фестивалі Atlas Weekend (2017). В цей же раз київська аудиторія отримає повноцінний пакет комбо – музику і iamamiwhoami, і ionnalee.