Запрошуємо на стратегічну сесію з арт-ком’юніті в рамках міжнародного арт-проекту ARTEFACT

28 вересня у просторі CarbonHub на ВДНГ відбудеться презентація проекту та стратегічна сесія з арт-ком’юніті в рамках міжнародного арт-проекту ARTEFACT.

ARTEFACT – арт-проект за участю міжнародних та українських митців, що єднає медіа, digital та арт. Проект присвячений актуальній проблемі маніпулювання інформацією, фейкових новин, постправди та має за мету звернути увагу суспільства на необхідність свідомого споживання та поширення інформації, та підвищити медіаграмотність суспільства. У рамках проекту в зоні відчуження, Чорнобиль, буде встановлено масштабну інтерактивну діджитал-скульптуру ARTEFACT, а світові зірки створять музичний супровід до неї з використанням звуків Чорнобиля. Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду та за сприяння Державного агентства України з управління зоною відчуження.
 
Під час стратегічної сесії українські та міжнародні митці поділяться досвідом та дадуть відповіді на запитання за такими темами:

  • Вплив медіа-арту на інформаційний простір;
  • Відповідь мистецтва на засилля фейків в інформаційному середовищі;
  • Сучасний образ в медіа середовищі та культурно мистецькій сфері.

Фасилітаційна сесія пройде в форматі світового кафе – обговорення проходитиме за 5 столами, відповідно напрямкам мистецтва: медіа-арт, електронна музика, традиційні мистецтва, перфомативний арт і журналістика в культурно-мистецькій сфері.
 
Сесія продовжиться музичним заходом Kernspinnin Kyiv за участю групи музичних митців з Берліну, Амстердаму, Праги та Києва: RÜBEZAHL, DEL_F64.0, Vestas, _EMEME, ROMANO KRZYCH, Zustand D. та інших.
KernspinninKyiv дасть старт туру 7 експериментальних музикантів Україною, Польщею, Чехією та Німеччиною. Дізнатись більше про музичну складову події можна у зустрічі в Facebook.

Запрошуємо митців відповідних галузей та представників засобів масової інформації приєднатись до обговорення та зробити свій внесок до вирішення надважливих проблем!
Для участі заповніть, будь ласка, онлайн форму за посиланням.
 
Довідково: Carbon – платформа для синтезу мистецтв, а саме для взаємодії діячів театру, сучасного мистецтва, медіа, музики, танцю та кіно. До кінця року арт-простір планує провести 5 масштабних подій і 3 лабораторії по аудіовізуальним, перформативним та музичним практикам. Саме музичним практикам присвячений захід KernspinninKyiv.
 
Розклад:
16:00 – презентація арт-проекту ARTEFACT
16:20–18:00 – три раунди обговорення за зазначеними вище темами
18:00–19:00 – спільне обговорення, нетворкінг
19:00–01:00 – концерт
 
Вхід на денну програму події – безкоштовний
На вечірню:
— за передпродажем до 27.09.2018 23.30 на картку – 100 грн.
— для учасників денної програми та тих, хто поширив подію – 70 грн.
— в день заходу при вході – 150 грн.
 

28 вересня, п’ятниця, 16:00–01:00
Арт-простір Carbon, 13 павільйон ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1