Білий бал – White Design Promenade


12 жовтня в Парку ім. Тараса Шевченка, за підтримки КМДА та Посольства Испании, відбудеться щорічній Білий бал - White Design Promenade. Захід, який відкриє свої двері для творчої та бізнес спільноті, представителей істеблішменту та громадськості. Організатор події - компанія Seven IDMG.

 
White Design Promenade - це можлівість знайти нові контакти та створити нові проекти. Це платформа для показу креативних задумів, робіт та продукції. Це зустріч для добрих справ.
За келихом ігристого відбудеться знайомство, обмін ідеямі та думками.

Люди в білому зберуться о 18:30 біля фонтану, щоб насолодитися вишуканістю та елегантністю, вечірнім заходом сонця, приголомшливими танцювальними ритмами, цікавою програмою та спілкуванням. Також на гостей чекає тихий благодійний аукціон. Кошти, зібрані з аукціону та 10% від проданих квитків, підуть до дитячого будинку «Малятко» в м. Києві та Ботанічного саду напередодні 180-річного ювілею.


Програма White Design Promenad:
18: 30-19: 00 - Прибуття, фото, welcomedrink, огляд експозіцій.
19: 00-19: 40 - Вступне слово, фуршет, спілкування гостей, виступ співака Діми Теймуразова.
19: 40-20: 10 - Золоте шоу, проведення тихого благодійного аукціону, виступ танцювального ансамблю.
20: 10-21: 50 - Спілкування гостей, діджей-сет від MarkSummers.
21: 50-22: 00 - Закінчення вечора, бенгальські вогники.
 
Леді та Джентльмени, вбираєтеся у біле та долучайтесь до White Design Promenade, аби поринути в творчу невимушену атмосферу та здійснити благодійну справу.

Квитки можна придбати тут.