На НСК "Олімпійський" пройде найбільший інвестиційний форум цього року


27 листопада на Invest Summit на НСК "Олімпійський" зберуться інвестори, фонди, компанії в сферах фінансів, IT, сучасних технологій і маркетингу.

Invest Summit підготував для вас дві сцени. На першій ви почуєте доповіді експертів, на другій будуть представлені панельні дискусії. Також інвесторам і фондам раді запропонувати виставку проектів і StartUp-батли. Ще одним приємним бонусом стане Speed ​​Mentoring і Networking.
На завершення саміт-вечірка, де учасники не тільки відмінно проведуть час, а також заведуть корисні знайомства та поспілкуються у неформальній обстановці з лідерами думок.

Ще одна перевага Invest Summit - Invest Summit Expo, майданчик, який збере разом понад 120 організацій, що надають передові технології і послуги в різних галузях інвестування і фінансів.

Спікери проекту - тільки практики, які пропонують інноваційні рішення для ефективної роботи, а також знайомлять зі своїм досвідом в досягненні успіху.

Дейвід Дрейк - засновник та Голова Правління LDJ Capital - мульти-сімейного офісу (multi-family office) з активами понад 1.5 трильйона доларів. Управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у криптовалюта, Майнінг і ICO.
Вікторія Тігіпко - засновниця і керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures. На даний момент фонд проінвестував в такі компанії як Wunder Mobility, Caroobi, Klara, Sensely і 100+ інших включаючи Azimo, SumUp, Dreamlines.
Вільям Роудс - співзасновник і провідний розробник InterLinks.
Генрі Лу - управляє фондом LDJ Cayman Fund - фонд інвестує 200 мільйонів доларів у криптовалюта, Майнінг і ICO. Спеціаліст з міжнародних операцій з фіксованим доходом, трейдингу і аналітиці в Liberty Mutual Asset Management.
Олександр Сорока - засновник Інвестиційної Платформи для учасників венчурного ринку Startup. Network. Член Правління Української Асоціації Венчурного Бізнесу UVCA.
Макс Ванг - CPO і співзасновник LCX - Liechtenstein Cryptoassets Exchange - спільного підприємства з Binance. Радник Конгресмена Тайваню, Джейсона Хсу.
Яник Долс - партнер Brightlands Innovation Factory, Президент JCI Zuid-Limburg.
 
Так само ви почуєте Артема Попова і Аліка Арсланова, Алекса Виноградова, Данила Тонкопій, Ізраїлю Рейеса, Стіва Вонга, Джеремі Бергера, Яна Кейла, Стефана Хорваса.
 
Спеціальний гість: заступник Міністра Юстицій України Денис Чернишов.
 
На Invest Summit поговоримо про:
● Правила інвестування.
● Інвестиційне право і юридичні технології.
● Значення особистого бренду для залучення інвестицій.
● «Ukraine Now» - кейс - вдала інвестиція в бренд держави.
● Важкий вибір інвестора: українські чи закордонні стартапи?
● Майбутнє банківської індустрії: інвестиції та технології.
● Машинне навчання: як уже в найближчому майбутньому штучний інтелект буде вибирати проекти для інвестування.
● Інвестиції в децентралізовані проекти.
● Акселератори стартапів - тонкощі smart money.
● Кіберспорт - в ніж прибутковість і привабливість для інвестування?

Більше на isummit.net.