Зараз в ефірі
Artem Neba до
Pilyavsky & Solodka Тихі Ночі
array(6) { ["time"]=> string(5) "11:15" ["song"]=> string(17) "Тихі Ночі" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(19) "Pilyavsky & Solodka" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:13" ["song"]=> string(21) "Stay (Oberig Retouch)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(29) "The Kid Laroi & Justin Bieber" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:09" ["song"]=> string(27) "Sertse Kozaka (Glazkov Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(26) "Chychanovsky & Illia Letay" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:07" ["song"]=> string(26) "Hollow (Robert Babicz Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(11) "Pole Folder" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

У Латвії влаштують власний «балтійський Burning Man» — 01.07.2020Burning Man, який зазвичай збирає 70 тис. учасників в пустелі американського штату Невада, в цьому році (вперше з 1986 року) не відбудеться через пандемію коронавіруса Covid-19. Проте, латиші вирішили відтворити улюблений фестиваль у себе в країні.

 
Захід під назвою Amber Burn, в основі якого лежить концепція свободи і неприборканого самовираження, відбудеться з 28 по 30 серпня в Балтії, про це повідомляє видання LRT. Місце проведення поки тримається в секреті: організатори розкриють його за тиждень до події.
 
У минулому році в Латвії вже відбувся подібний фестиваль - Baltic Burn, на який з'їхалися люди з Австралії, Ізраїлю, Японії, США, Мексики та інших країн.
 
«Ми створили чарівну атмосферу, схожу на Burning Man, яка була заснована на самовираженні, креативності і простого людського зв'язку», - говорить Еріка Кіеле, організатор Amber Burn. І додає, що захід буде некомерційним, пройде без спонсорів і запропонує кожному учаснику стати співорганізатором.
 
«Краса фестивалю полягає в тому, що ти ніколи не знаєш, як все буде виглядати в підсумку. Кожен учасник привносить частинку себе, встановлює тематичні табори, створює інсталяції, організовує перформанси або працює волонтером», - розповідає голова фестивалю Amber Burn Повилас Германавічус. Він вважає, що головна особливість заходів, організованих його співтовариством, в почутті спільності.
 
Через обмежену кількість бажаючих потрапити на Amber Burn перед покупкою квитків необхідно пройти реєстрацію. Більше інформації на сторінці заходу у Facebook.