Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Пивоваров Артем Від Зорі До Зорі (Orlowsky & Sokolov Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "04:29" ["song"]=> string(54) "Від Зорі До Зорі (Orlowsky & Sokolov Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(29) "Пивоваров Артем" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:26" ["song"]=> string(6) "Portal" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(4) "Raja" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:23" ["song"]=> string(10) "Impossible" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(35) "David Guetta & Morten & John Martin" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:20" ["song"]=> string(22) "Очима (Odner Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Roxolana" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

У Лондоні відкриється виставка електронної музики: від Kraftwerk до Chemical Brothers — 22.07.2020У квітні в Лондонському музеї дизайну повинна була відкритися виставка, присвячена історії електронної музики. Але відкриття було відкладено через пандемію коронавіруса COVID-19. Її запуск перенесли на 31 липня.


 
Виставка під назвою «Електроніка: від Kraftwerk до Chemical Brothers» досліджує гіпнотичний світ електронної музики і продемонструє її глобальний вплив в андерграундних течіях та мейнстрімі. У програмі заявлено розділ, присвячений Kraftwerk, з інсталяцією, яку озвучить легендарний діджей і продюсер Лоран Гарньє.
 
«З нетерпінням чекаємо нової зустрічі з відвідувачами, - говорить виконавчий директор музею Тім Марлоу. - Для повторного відкриття краще виставки і не придумаєш. Ця виставка - це потужна заява про творчу свободу в музиці, технологіях і дизайні, яка освітить те, що багато хто з нас пропустив під час локдауна».