Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Зараз в ефірі
KISSFM The Best Dance Radio
array(6) { ["time"]=> string(5) "01:30" ["song"]=> string(20) "The Best Dance Radio" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "KISSFM" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "01:24" ["song"]=> string(14) "Вiн Є (Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Skeemans" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "01:21" ["song"]=> string(14) "It Gets Better" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(19) "Swedish House Mafia" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(65) "https://www.kissfm.ua/static/img/content/singers/1/66/500x500.jpg" } array(6) { ["time"]=> string(5) "01:17" ["song"]=> string(26) "Falling (Yan Zapolsky Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(7) "Tvorchi" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Моя Галактика: Natalie Gioia та Roman Hayez презентують новий трек — 29.07.2020Natalie Gioia презентувала нову пісню, записану разом з українським саунд-продюсером Roman Hayez - "Моя Галактика".
Новий сингл, створений в стилі нідерландського Hexagon, з легкістю переносить в докарантинні часи західних фестивалів Tomorrowland, Ultra, EDC: гучна музика, світлове і фаєр-шоу, прихильники танців у яскравому одязі. Наталі і Роману вдалось створити рейв у нотах."Текст пісні, як і сама мелодія, народились дуже випадково - ще минулого літа. Ми з друзями вирішили зробити невеличку вечірку "для своїх" далеко за містом. І в якусь мить, я зупинилась на думці, що почуваюсь дуже щасливою і підняла голову догори, а там - небо, встелене зірками. Тоді з'явився приспів і основна мелодія, записана на диктофон телефону. Ця ідея довго пилилась в моїх аудіо-нотатках. Майже через півроку Рома прислав демо аранжування для коллабу. Перебирала свої напрацювання і подумала, що Галактика - саме те, що потрібно. Я лише змінила зовсім трохи основну мелодію і дописала куплет. Через карантин Рома застряг в іншій країні і ще кілька місяців намагався добратись до студії, щоб звести і відмастерити трек. Але, попри все, роботу завершено, а ми дуже радіємо результату. Бажаю кожному відчути те почуття щастя, завдяки якому була написана ця пісня, а хто ще не має своєї Галактики - знайти її найближчим часом," - пише про новий трек в своїх соцмережах Natalie Gioia.