Зараз в ефірі
Artem Neba до
Loboda Indie Rock (Vogue) (Luckie Joe Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "11:56" ["song"]=> string(35) "Indie Rock (Vogue) (Luckie Joe Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "Loboda" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:53" ["song"]=> string(34) "Just A Ghost (Vintage Culture Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(15) "Claptone & Seal" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:52" ["song"]=> string(10) "The Fusion" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(11) "Omnia & Ira" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "11:48" ["song"]=> string(12) "Take Me Home" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(18) "Zheno & Dj King Et" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Концерт The Chainsmokers розслідує губернатор штату Нью-Йорк через карантинні порушення — 03.08.2020

Декілька днів тому дует The Chainsmokers дали благодійний drive-in концерт в елітному районі Нью-Йорка, Хемптоні. Відразу ж після виступу в мережі почали спливати короткі ролики, де добре видно, що біля сцени знаходиться велика кількість людей, які зовсім не дотримуються встановлених правил соціальної дистанції, пов'язаних з пандемією коронавіруса COVID-19. Користувачі соцмереж жорстко засудили і самих артистів, і організаторів концерту. Але це лише мала частина проблем, які нажили собі музиканти. Новина про порушення правил карантину дійшла до департаменту охорони здоров'я США і губернатора штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, який написав у своєму акаунті Twitter, що подібна поведінка неприпустима і концерт буде підданий розслідуванню з метою знайти винних.


Виступ позиціонувався як "Safe & Sound Drive-In", заявляв себе, як безпечний для усіх відвідувачів, проходив у парку на свіжому повітрі, а фани повинні були спостерігати за своїми кумирами з автомобілів в кількості 4-6 чоловік на одну машину. Але як видно на відео, люди масово танцюють біля сцени, особливо не замислюючись про небезпеку для свого здоров'я.