Зараз в ефірі
Artem Neba до
Stereopeppers Psycho
array(6) { ["time"]=> string(5) "10:37" ["song"]=> string(6) "Psycho" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(13) "Stereopeppers" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "10:34" ["song"]=> string(6) "Get Up" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Emdivity" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "10:29" ["song"]=> string(46) "Doll Song (Dj Konstantin Ozeroff & Dj Sky Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(10) "Squid Game" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "10:24" ["song"]=> string(19) "Daiquiri (Dred Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(37) "Mr.Sunny & Stacy Nich & Charm Summers" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Ілон Маск розробляє чіп для передачі музики прямо в мозок — 05.08.2020


Під крилом Neuralink Ілон Маск працює над чіпом, який збираються імплантувати в голову, щоб стрімити музику прямо в мозок.

 
Стартап Neuralink, співзасновником якого Маск став чотири роки тому, розробляє інтерфейс «комп'ютер-мозок», який покликаний допомогти людям з неврологічними розладами, такими як обсесивно-компульсивний стан, депресія і тривога. Компанія планує істотно "модернізувати" людей, щоб допомогти їм "йти у ногу з передовим штучним інтелектом".
 
Вже 28 серпня Маск обіцяє поділитися новинами про те, як просувається робота над цим інтерфейсом.
Маск у своєму акаунті в Twitter впевнено та однозначно відповів на питання, чи дозволять його чіпи слухати музику.

На даний момент з успіхом були проведені тести на мишах та мавпах, а ще в травні Маск в подкасті Джо Рогана заявив, що випробування на людях можуть початися протягом року: «Ще багато роботи. Але коли я кажу, знаєте, що ми ймовірно отримаємо шанс застосувати його на людині протягом року, то саме це і маю на увазі. Ми підключимо інтерфейс на одному кінці і дозволимо людям бути здоровими і відновити втрачену функціональність.»