Зараз в ефірі
Artem Neba до
KISSFM The Best Dance Radio
array(6) { ["time"]=> string(5) "12:15" ["song"]=> string(20) "The Best Dance Radio" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "KISSFM" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "12:09" ["song"]=> string(9) "Imagining" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(32) "Michael Calfan & Gabrielle Aplin" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "12:06" ["song"]=> string(20) "Але (Arfeeva Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(10) "Tali Light" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "12:01" ["song"]=> string(7) "Someone" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(8) "Rushline" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Masterskaya презентує цикл міні-фільмів про електронних музикантів України — 11.08.2020

«За сценою» — цикл міні-фільмів про електронних музикантів України від Будинку культури Masterskaya спільно з Ballantine's.


 
Перший фільм вийшов 6 серпня, а першим героєм став київський музикант та саундпродюсер Саша Філоненко - Monoconda. Він же автор проектів Aero Benin і Tape Flakes.
Саша розповів, як живе і чим дихає, з якими інструментами дружить, як писати музику в домашній студії, на чому він заробляє як музикант. А в кінці фільму  зіграв лайв.

«Проект народився під час карантину — з'явилася супер-можливість розкрити музиканта не тільки не сцені, але і поза нею — у нього вдома, в студії, в природному середовищі існування» —  Катерина Кравченко маркетинг директор Masterskaya.
 
Фільми будуть виходити кожні два тижні.