Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
The Kid Laroi & Justin Bieber Stay (Haking Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "03:41" ["song"]=> string(17) "Stay (Haking Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(29) "The Kid Laroi & Justin Bieber" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "03:37" ["song"]=> string(10) "Цілуй" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(13) "Fruity Demons" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "03:34" ["song"]=> string(14) "Turkish Bazaar" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(12) "Earth N Days" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "03:30" ["song"]=> string(39) "You Will Never Know (Ivan Spell Reboot)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(20) "Imany & Syntheticsax" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Faithless анонсували перший за десять років новий альбом «All Blessed» — 08.09.2020«All Blessed» - так називається перший за десять років альбом гурту Faithless
, який відомий своїми танцювальними композиціями «Insomnia», «Salva Mea», «We Come 1», «God Is a DJ», «One Step Too Far».
 
Sister Bliss і Rollo для нової платівки, яка вийде у світ 23 жовтня, обрали 12 треків. Серед артистів, що взяли участь у створенні лонгплею два поета Сулі Брейкс і Калеб Фемі, вокалісти Натан Болл, LSK, Дамьен Хурадо, а також артист Warp - Gaika і засновник Soul II Soul Jazzie B OBE.
 
Анонс супроводжувався виходом першого синглу «Synthesizer» за участю Натана Болла.
«Це трек, який в першу чергу змусив нас замислитися про запис нового альбому. Він про любов до того, чим ми займаємося, до нашої музики, а також невеликий соціальний коментар про наше божевілля на технологіях - все це склалося в теплий фейтлесовскій гімн», - коментують учасники дуету.

Гурт Faithless був створений у 1995 році. Вони двічі виступали на Pyramid Stage фестивалю Гластонбері і стали британським мейнстрімовим проектом. У 2011році було оголошено про розпад проекту, але в 2015-му Rollo і Sister Bliss возз'єдналися, щоб відзначити 20-річчя і були активні з тих пір.