Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Max Freegrant & Eleonora So Close (Kissfm Edit)
array(6) { ["time"]=> string(5) "05:09" ["song"]=> string(22) "So Close (Kissfm Edit)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(24) "Max Freegrant & Eleonora" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "05:08" ["song"]=> string(12) "Make It Good" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(4) "Jauz" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "05:04" ["song"]=> string(19) "Я Відчуваю" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(7) "Sobchuk" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "04:58" ["song"]=> string(55) "А Мені Б Туди (Dj Mishukoff & Casual Man Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(21) "Білик Ірина" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера

Французький гурт Telepopmusik зняли кліп про Чорнобиль — 04.09.2020Після 10 років мовчання легендарний французький гурт випустили кліп на нову пісню. Він називається Dreams і присвячений Прип'яті та Чорнобильській АЕС. У ролику використані рідкісні кадри з українських архівів про життя міста до і після вибуху в четвертому енергоблоці.


«Після того, як мінісеріал HBO став хітом, аварією на ЧАЕС стало цікавитися все більше людей. Однак, палкі шанувальники серіалу іноді забувають, що Чорнобиль - це велика трагедія, яка сталася насправді, і що нам потрібно з повагою ставитися до неї. У відео Dreams, за підтримки ARTEFACT, ми намагалися розставити всі крапки над "і", простежуючи історію Прип'яті до, під час і після аварії. У нас вийшла зворушлива і естетична історія - як данина життям, які понівечив вибух», - розповів Крістоф Етьє, учасник Telepopmusic.

Кліп Dreams стане частиною соціального проекту «Звуки Чорнобиля». Це музичний альбом, в треках з якого буде використано аудіо, записане в Зоні відчуження: тріщання дозиметра, скрип колеса огляду, шум Рудого лісу і відлуння.
 
Звуки Зони відчуження записали учасники арт-проекту Artefact ще на початку 2018 року. За задумом авторів, ці аудіоелементи повинні зв'язати усі композиції в повноцінний альбом. Всього в ньому буде десять треків: шість композицій запишуть українські музиканти, ще чотири - зарубіжні виконавці.