UnderHill Festival Remix Сontest
16.05.2019 - 05.06.2019
UnderHill Festival Remix Сontest
Бери участь у конкурсі реміксів на гімн фестивалю UnderHill  та вигравай можливість виступити на фесті і сертифікат на придбання професійного обладнання від компанії-партнера Pro DJ!
 
Учасники, які створять кращі ремікси на гімн фестивалю, отримають призи та можливість виступити на UnderHill-2019.
 
Качай ремікс-пак, створюй власний ремікс на трек «Kolya Liner — Місце Танців»
в стилях: Tech, Afro, Progressive, Melodic, Deep House, Nu Disco або Indie Dance.
Завантажуй його на сторінці конкурсу до 15-00 5 червня 2019 року.
 
Вже 5 червня о 18-00 на каналах фестивалю www.instagram.com/under_hill_dance та www.facebook.com/underhill.dance журі в складі арт-директору фестивалю UnderHill-2019 та власника лейблу Cube records — Kolya Liner, бренд-менеджера радіостанції Kiss FM — Сергія Іонова та народного діджею України — Dj Lutique визначать трьох переможців.
 
Головний приз: виступ на фестивалі в рамках танцполу Kiss FM 15 червня 2019 року, підтримка і випуск релізу на лейблі Cube records та подарунковий сертифікат від магазину-партнера Pro DJ на сумму 5 000 грн.
 
Призи за друге і третє місця: виступ на фестивалі в рамках танцполу Kiss FM 15 червня 2019 року, підтримка і випуск релізу на лейблі Cube records та подарунковий сертифікат від магазину-партнера Pro DJ на сумму 2 500 грн.

Приз слухацьких симпатій: виступ на фестивалі в рамках танцполу Kiss FM 15 червня 2019 року

 Всі учасники конкурсу отримають квитки на фестиваль.
 
Конкурс реміксів UnderHill Festival Remix Сontest організований радіостанцією Kiss FM за підтримки фестивалю UnderHill, магазину ProDJ та лейблу CUBE Records.


Офіційні правила участі

Переможця буде обрано 5 червня за результатами голосування.

Завантажити ремікс-пак
Додати ремікс