KISS-фан NUMBER ONE!

Анкета
Список учасників
285
Ірина
Лубни
Привіт найкульніша команда Kiss!!!
Я хотіла би повідати вам надзвичайну, хоча і дещо затяжненьку історію, після ознайомлення з якою, не залишиться вже ніяких примарних сумнів, що саме я - і є ваш найвідданіший та найщиріший фан.
Після складного і напруженого навчання на режисерському факультеті, мені потрібно було влаштуватися на роботу за спеціальністю. Але, нажаль, я не знайшла нічого кращого, як піти працювати в наш МБК, в якому років по тридцять працюють старі шкапи і цілий день перемивають кісточки всьому, що бачили, та й і всьому, на що фантазія була годяща.
І от так, протягом довгих-довгих восьми місяців, я йшла на роботу, як на "страту"(.
Дякувати Богу, що там був халявний вай-фай, що разом з моїм ноут-буком перетворював мою роботу в щось трохи краще.
І ось одного, такого самого, як і всі перед цим, дня, я шукала радіо-онлайн, щоб якось хоч стало веселіше. І ось - Ооо!випадок!!!! Я, якимсь чудом, або ж проведінням ВИЩИХ СИЛ, натрапила на найкраще радіо всіх світів і народів - на KISS-fm!!!!! З цього дня, історія мого життя розділилася на два періоди - до і після, або навіть - без Kiss-fm і разом з Kiss-fm!!!!
Після цього кожного ранку, коли мене опанувувала не бачена ще лінь, і ніякого бажання бачити ті пики на роботі, в мене не було, я згадувала що там мене чекає завжди моє улюблене - Kiss-fm!!!!!!!
Я заходила у свою комірку, вмикала ноут, одягала навушники, і.... і поринала у фантастичний музичний світ!!!!
Я тішилася від всіх ведучих на радіо, від всіх треків, які дійсно, інколи навіть, просто зносили дах!!!
Вся команда Kiss-fm, всі ті складові, що роблять із, начебто звичайної радіо-хвилі, - щастя, все це поєднувалаося в собі і перетворювалося на високоякісний продукт!!!
Разом з Kiss, я завжди знаходила в собі сили підніматися, коли падала, і йти, йти далі, вперед, з неймовірною силою робити щось дійсно варте, дійсно круте, те, що буде радувати й інших, так само, як радує всіх своїх слухачів команда Kiss.
І ось, я звльнилася, вдома інтернету, радіо - немає, але моя історія з Kiss-fm не могла так просто закінчитися. При першій можливості підключитися до інтернету, я одразу відкривала у вкладці браузера улюблену радіостанцію і тішилася, і раділа, від того що воно є!
Коли ми тусили у когось на хаті - я одразу бігла вмикати улюблену радіостанцію. Всі, звичайно, кіпішували по типу :"Нєєє, на шо ти його вмикаєш!!", але я не втрачала наполегливості і врешті-решт всіх так само підсадила на це радіо. Почалася така собі KISS-o-манія серед моїх знайомих і друзів, це знову ж таки об*єднувало і робило нас ще ближчими!
І ось тепер - я з інтернетом!!! А отже, разом з Kiss! Як же я радію від того, що тільки прокинувшись, я МОЖУ ввімкнути мою улюбену хвилю, і просто наповнювати своє життя натхненням, гарним настроєм і ЩАСТЯМ!
А з якою захопленістю я переглядаю кожний раз ваш сайт, його оформлення, нові, класні туси, які проходять з вашими резидентами, або ж просто якимось чином причетні до Kiss, або ж просто новини, які стосуються роботи всієї команди моєї хвилі! Це те, що допомагає жити, це те, що створює музику в собі, в моєму серці і в моїй душі!!!! Натхнення тобі, Kiss!!, нових, ще крутіших творчих проектів і втілення всіх-всіх твоїх бажань і планів на майбутнє!!!!
В підтвердження моєї любові до Kiss, додаю фото, на якому я на своєму старому робочому місці, з якого, власне, і почалася моя любов до Kiss!!!!!!!
P.S. Усім - K-i-i-s-s-s-s!!!!)