Благодійність

Татач Марія, 10 років


Закарпатська обл., Мукачівський р-н, м. Свалява
Діагноз: медуллобластома IV шлуночка головного мозку
Мама Тетяна  095-493-66-48

В квітні 2021 року мама помітила, що дівчинка рухається дивно, з нахилом вправо. Наступного дня з'явилася блювота, почала трястись рука та нога. Сімейний лікар не зміг пояснити стан дитини та направив до невролога. Аналізи були в нормі. Мама наполягла на обстеженні МРТ. Виявили пухлину великих розмірів. Дитину терміново прооперували в Ужгороді. Операція тривала більше восьми годин, вдалося видалили всю пухлину. Після операції у дитини віднялися ноги і руки, вона втратила змогу розмовляти, лежала нерухомо. Гістологічне дослідження провели в НІР, розписали протокол лікування. Курси хіміотерпій дівчинка розпочала в обласній лікарні за місцем проживання. З серпня 2021 продовжила лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку. Променеву терапію отримала в Кропивницькому. З квітня по жовтень 2022 року приймала підтримуючу хімію. Все лікування супроводжувалось постійними вливаннями крові, дитина критично падала в аналізах. З початку 2023 року розпочала реабілітацію в центрі Модричі. Після активних занять вдалося повністю відновити функціональність рук, мову, ходить з милицями. Дитина потребує тривалої реабілітації, яка дає значні результати.
Кожен курс коштує від 129 тис грн.

Підтримати родину - ПриватБанк 4149 4999 9707 7514
Отримувач: Татач Тетяна

Допомогти БФ Краб в оплаті курсів реабілітації - https://send.monobank.ua/jar/49ET5ZXv7L

Кроітор Артем, 5 років


Одеська обл., с.Ананьїв Перший
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору. Нижній в'ялий парапарез.
Мама Галина 067-391-32-30

У пологовому будинку у дитини виявили на спині якесь ущільнення та відсутність руху в ніжках. Перевели до відділення дитячої патології обласної лікарні. Зробили КТ і, з підозрою на пухлину, направили до Охматдиту. Після місяця обстеження, МРТ, біопсії, пункції тощо, встановили діагноз і з січня 2020 року Артем розпочав лікування. Після шести блоків хіміотерапій та контрольного обстеження, проведення операції визнали недоцільним через складне розташування пухлини.

Наступні півроку хлопчик приймав протирецидивний препарат.  Пройшов численні обстеження в Туреччині. Консиліум лікарів у Стамбулі визначив отримане в Україні лікування як достатнє і призначили постійний подальший контроль у вигляді КТ і аналізів та обов'язкову постійну реабілітацію по супутньому діагнозу з метою навчити дитину ходити. Лікування по основному діагнозу Артем завершив у червні 2021. Наразі мама з сином виконують усі рекомендації. Артем має певні успіхи на шляху до самостійної ходьби. За прогнозами реабілітологів подальші перспективи дуже хороші. Головне- невтомно продовжувати працювати.
Кожен курс коштує від 129 тис грн.

Підтримати родину - ПриватБанк 5168 7451 4924 7956
Отримувач: Кроітор (Сапіга) Галина

Допомогти БФ Краб в оплаті курсів реабілітації - https://send.monobank.ua/jar/49ET5ZXv7L