Веб-камера

Благодійність

Пахолівецька Соломія, 5 років

Житомирська обл., м. Бердичів
Діагноз: нейробластома з ураженням лімфовузлів заочеревинного простору

Мама Оксана 096-432-05-36
Райффайзен Банк Аваль 4149 5100 6930 4618 (грн)
Приватбанк  4149 4993 9970 8104 (євро)
Отримувач: Пахолівецька Оксана Миколаївна (PAKHOLIVETSKA Oksana)

PayPal: opaholivecka@gmail.com
ПриватБанк 5168 7574 2507 4707 (грн)
Пахолівецький Роман


Наприкінці березня 2021 року виявили збільшений лімфовузол над ключицею. Звернулися до хірурга у поліклініці, який призначив антибіотики. Через три дні лімфовузол зник, але залишилася підвищена температура тіла. Звернулися до сімейного лікаря. Зробили рентген, встановили двосторонню пневмонію та направили до обласної лікарні. Госпіталізували до педіатричного відділення та обстежували два тижні. Додому повернулися з дисбактеріозом та стоматитом. На третій день перебування вдома почалися болі в животі. Направили до обласної лікарні. Госпіталізували до діагностичного відділення. Спостерігали три дні та перевели у відділення гастроендокринології. Після тижня лікування дівчинку виписали додому. За два тижні знову запалився лімфовузол. Сімейний лікар направила до відділення онкогематології. Зробили біопсію та провели аналіз у приватній лабораторії. Біопсія не виявила нічого тривожного. Зробили КТ та припустили запалення кісток та лімфовузлів. Батьки повезли доньку до Охматдиту. За місяць обстеження знову збільшився лімфовузол. Зробили МРТ, встановили діагноз та направили до онколога. З липня 2021 по лютий 2022 Соломія пройшла курс лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку - вісім курсів хіміотерапій та аутотрансплантація. За висновками обстежень та консиліуму лікарів рекомендовано провести імунотерапію. Таке лікування в Україні не доступне. Батьки знайшли клініку, отримали рахунок та встигли подати документи до МОЗ. В день воєнного вторгнення в Україну вони виїжджали до Іспанії бо надалі стан дитини не міг чекати. Початок війни унеможливив подальші продумані дії. МОЗ не перерахував кошти, бо програму закрили, а рахунок виставлений, договір батьками підписаний. Лікування Соломії коштує 254 тис євро. Допомагає в зборах польський фонд Siepomaga, долучився Ein Herz fЭr Kinder. Тато Соломії в ЗСУ та усю зарплатню відсилає на лікування доньки. Але все одно перед клінікою є заборгованість.
Соломія отримує важке та болісне лікування що викликає наслідки в усьому тілі. Дівчинка часто плаче та влаштовує істерики. Мама терпляче допомагає доньці. Дівчинці залишився один курс імунотерапії та променева терапія. Вона все витримає! Нам варто трошки допомогти родині.
103 тис євро – ще стільки потрібно родині, щоб закінчити лікування Солі. 

Олійник Ангеліна, 13 років

Хмельницька обл., м. Полонне
Діагноз: саркома Юінга тазової кістки
Мама Людмила 096-361-72-92
ПриватБанк 5169 3600 1080 2498
Монобанк 5375 4115 0195 2274
Отримувач: Олійник Людмила

У травні 2021 року у дівчинки з'явився біль у нозі. Звернулися до невропатолога. Зробили КТ поперекового відділу. Виявили зміщення хребців та протрузію. Призначили п'ять днів уколів, десять днів таблеток та місяць біодобавок. Але біль лише посилився. Батьки привезли дитину до приватної клініки Вінниці. Рекомендували реабілітацію. Після трьох днів занять піднялася температура тіла. Батькам порадили здати аналіз крові. ШОЕ виявився дуже високим. Педіатр направила до обласної лікарні. Зробили рентген, КТ та виявили новоутворення на тазовій кістці. У Національному інституті раку взяли біопсію, встановили діагноз і з липня 2021 року Ангеліна розпочала лікування у відділенні дитячої онкології. Після двох ліній  хіміотерапії рекомендували паліативну хімію. Прийняти дитину погодилася клініка Туреччини й дівчинка там вже продовжила лікування. Виставлено рахунок на понад 5 млн грн. Зібрано третину суми. Батьки благають про підтримку!

Шепа Семен, 1 рік

Закарпатська обл., м.Мукачево
Діагноз: нейробластома заочеревинного простору

Батько Олександр 099-732-80-09
ПриватБанк
Поповнення карти 5168 7427 3010 3359
Одержувач: Шепа Іванна (мама)


У березні 2021 року мама виявила якесь ущільнення в паху у дитини. Звернулися до педіатра, до хірурга.  Лікарі, з припущенням, що це грижа, рекомендували спостерігати. Через два місяці знову звернулися до педіатра зі скаргами, що ущільнення збільшилося. Зробили УЗД й виявили збільшений лімфовузол. Лікар почала дивитися інші лімфовузли. Вони теж виявилися збільшеними, а біля нирки виявили новоутворення. Після консультації з дитячими онкологами, з травня 2021 року Семен почав курси хіміотерапій. Подальше лікування включає терапії, які в Україні не проводяться. Дитину готова прийняти клініка Німеччини. Виставлено рахунок в 125 тис євро. Допоможіть родині зібрати кошти на лікування дитини!