Веб-камера

Благодійність

Венглінська Єва Іванівна, 73 р.

м. Київ
Діагноз: рак легенів
донька - Тетяна (097) 972-54-19
карта «Приватбанк»: 5168 7520 1061 1179

Єва Іванівна - пенсіонерка з діагнозом рак легенів. Ії життя залежить від дорого препарату, який їй призначений з початку 2020 року - «Алекенза». Він дозволяє не просто існувати, а вести майже повноцінне життя і тримати хворобу під контролем. Однак його вартість занадто велика навіть для пересічної людини - 139 тис. грн. за 2 пачки (яких вистачає майже на 2 місяці).
Знаходити 2,5 тисячі гривень в день на одну чудо-пігулку пенсіонеру-інваліду цілком нереально. Чоловік Єви Іванівни – пенсіонер, а донька через необхідність постійного догляду за мамою також змушена не працювати.
Фінансова допомога потрібна родині постійно. Переривати курс препарату неприпустимо, тим більше що лікування показує дуже гарні результати – з початку лікування спостерігається дуже позитивна динаміка, самопочуття Єви Іванівни покращується. Тому потрібна будь-яка, бажано – постійна, грошова допомога. Родина буде дуже вдячна за регулярні, навіть невеликі, платежі. Допоможіть продовжити дорогоцінне життя улюбленої дружини та мами!