Веб-камера

Танцювальна історія

Анкета
Переможці
Акція проходила з 08.06.21 до 24.08.2021

09.06
Андрій Кондрашов
Суми


Трек: ONUKA – Misto

Спогад / історія: 
«Це історія без історії або дежавю. Це сталось 2 роки тому в аеропорту «Жуляни». Квитки на літак куплено, ми сидимо усією родиною у аеропорті та чекаємо на свій рейс до відпочинку.

Десь місяць до цього я переслухав новий альбом «Мозаїка», а потім і всі музичні твори ONUKA. Так от, сидимо ми о 5-й ранку і бачимо в двері терміналу аеропорту входить хтось знайомий. Дай бог пам’яті не можу згадати, хто це. Час йде вже до посадки, лічені хвилини лишаються і ми вже в залі очікування. Бачу, збираються люди з написами на футболках «Команда Onuka» і ось тут я зрозумів, хто та знайома дівчина.

Підійти я так і не наважився. Ось таке музичне дежавю. Зараз чекаю на новий альбом від ONUKA, а нашу країну вітаю зі святом!
».10.06
Марина Рогуля
Київ


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: 
«Найкращі спогади пов'язані з цим треком – це поїздка на Червоне море в Шарм-еш-Шейх, коли плаваєш з неймовірно казковими рибками, кайфуєш, насолоджуєшся відпочинком, ніжишся на сонці, забуваєш про роботу і в морі співаєш: «Не шукай мене, а я на морі». Скоріше повторити б ці митті!».


11.06
Марина Сикалюк
Красилів


Трек: Go_A – Шум

Спогад / історія: 
«Історія моя пов'язана з треком «Шум». У мене є син Павлик, йому 3 рочки. Коли він почув цей трек на KISS FM вперше, він все залишив і прибіг до мене танцювати. Було так прикольно дивитися на нього. Він був на таких класних емоціях, що мені теж було класно дивитися на цю сцену. Мені цей трек дуже допомагає, тому що дитина зацікавлена цією класною музикою. Він постійно просить іі включити. Ми разом дружно з синочком слухаємо «Шум» і робимо всю роботу, яку нам треба зробити. Хочу подякувати KISS FM за те, що я можу передавати привіт своєму синочку і замовляти трек «Шум». Колись буде що згадати!».


14.06
Кривко Оля
Київ


Трек: Ані Лорак – Полуднева спека 

Спогад / історія: «Это было вроде недавно, а уже прошло 10 лет! Я отдыхала в Лазурном. Море, пляж и вечерние дискотеки. На одной из них я познакомилась со своим теперь уже мужем Андрюшей, пригласив его на, так сказать, белый танец под песню «Полуднева  спека»! А там закружилось и вот уже 10 лет мы вместе! Эта песня сопровождает нас в каждом приезде к  Черному морю».


15.06
Юрі
й Дербенець
Житомир

Трек: Океан Ельзи – Друг

Спогад / історія: «Моя история о любви... Песня «Друг» у меня вызывает лишь одну ассоциацию – моя любимая женщина. Много лет назад нам пришлось жить в разных странах. Меня, с моей женой и сыном, разделяли тысячи километров. Это был непростой период. Каждый раз, когда становилось тоскливо, и я, и она, слушали эту песню. Сын рассказывал, что мама очень плачет, когда слушает её. Конечно, и мне становилось грустно :(

Спустя время мы воссоединились и больше никогда не расставались. А песня «Друг» навсегда осталась в нашей памяти, как символ любви и преданности друг другу».16.06 
Оксана Моісеєнко
Київ


Трек: Jerry Heil – #Охрана_Отмєна

Спогад / історія: «Моя історія тісно пов'язана з цією піснею, адже слухаючи її ніколи не могла б подумати, що мені її повторювати останні 5 років… Коли я вперше її почула дуже сміялась, але життя склалось так, що я вже 5 років повторюю її кожного дня».


17.06 
Аліна Ярошенко
Дніпро


Трек: Ані Лорак – Полуднева спека
Історія / спогад: «Пам'ятаю, коли вийшов цей трек, я була ще малою. Щоразу, коли по телевізору бачила кліп, вставала й починала танцювати. Мріяла, що коли виросту, теж полечу до островів. Буду засмагати, як Ані Лорак у тому кліпі».18.06
Яна Бойко
Київ


Трек: Океан Ельзи – Друг

Історія / спогад: «Ця пісня з'явилась в 2001 році. Під неї пройшло не одне підліткове побачення, не одне підліткове розставання і не одне «давай лишимось друзями».

Коли я почула цей ремікс, груди стисло солодке почуття ностальгії, спогади почали підійматись с глибин пам'яті... Пісня тоді здавалась дуже сумною, а зараз вона для мене приємно-сумна. Хороші були часи».


21.06
Ігорь Савенко
Київ


Трек: Океан Ельзи – Друг

Спогад / історія: «Історія моя надто печальна та жалісна. Під цю пісню моя дружба розбилась вщент об граніт брехні та печалі. І раз та назавжди показала, що дружби не буває, коли справа стосується грошей. Під цю пісню я завжди пам'ятатиму, як мій друг кинув мене на велику суму грошей і розчинився в коридорі аеропорту. Але вірю, що колись знову зможу когось назвати the best друг».


22.06
Інна Попович
Київ


Трек: Океан Ельзи – 911

Спогад / історія: «Моя історія тісно пов'язана з цією піснею. Під неї я вперше закохалась у свого чоловіка. І вже останні 18 років кохаю його без меж».


23.06
Станіслав Компанієць
Харків


Трек: Артем Пивоваров – 2000

Спогад / історія: «Це наша з друзями пісня. В цей рік ми народилися і під час зустрічей завжди вмикаємо її».


24.06
Ігор Савенко
Київ


Трек: The Hardkiss & Monatik – Кобра

Спогад / історія: «Моя історія тісно пов'язана з піснею «Кобра». Саме так я подумав, коли вперше побачив свою дружину. Я думав, як можна бути такою жалючою та з характером. Все думав, як знайти той ключик від серця. Але через деякий час сталося диво. На одній з чудових вечірок вона підвернула ногу і мені довелось півгодини нести її на своїх руках до найближчої зупинки. Мені звичайно було неважко, але коли згадую, як вона мені відповідала на питання, так і хотілось кинути її. Але зелені очі, в які я закохався, не дали мені це зробити. Ця пісня для мене дуже знакова, адже тепер ми подружжя».


25.06
Валерій Лисий
Київ


Трек: Океан Ельзи – Друг

Спогад / історія: «Просматривая список предложенных песен, сразу же остановил своё внимание именно на этом треке. Потому что нахлынул вал воспоминаний. Это был 2018 год, концерт ОЕ на Олимпийском, атмосфера непередаваемая. Когда весь, набитый битком Олимпийский поёт песни в унисон.

Я пригласил свою подругу сходить со мной на концерт и разделить эти эмоции вместе. Я чувствовал уже к ней какие-то чувства, однако боялся о них рассказать, так как знал, что буду отвергнутым. И именно эта песня была о моей истории. Истории, когда ты не можешь сказать напрямую о своих чувствах. Потому что боишься сломать ту тонкую грань между дружбой и чем-то ещё.

Слушая этот трек в лайве в исполнении Вакарчука, я смотрел на неё и понимал, что нужно добиваться, не молчать. И маленькими шагами, я добивался её внимания, её улыбки. Сейчас 2021 и мы вместе уже больше года, чему я необыкновенно рад.

Я лично влюблен в те треки, которые что-то переворачивают в твоём сознании и заставляют переосмыслить важные моменты».


28.06
Ірина Шевчук
Липовець


Трек: Время и Стекло – Дим

Спогад / історія: «Це було незабутньо та емоційно! Минулого року здійснила мамину та свою мрії – разом поїхали на церемонію М1 Music Awards. Хвиля позитиву накрила з головою, даний трек виграв номінацію і я чула в живому виконанні його!»

 
29.06
Тетяна Єфремова
Черкаси


Трек: Ані Лорак – Полуднева спека

Спогад / історія: «Цей теплий трек не один раз допомагав мені полинути думками у жарке літо, коли за вікном цієї весни раз за разом ішов дощ, а так хотілося полудневого сонечка».
 

30.06
Андрій Клименко
Київ


Трек: Go_A – Шум

Спогад / історія: «Трек Go_A «Шум», який пролунав гучно на Євробаченні-2021 у мене асоціюється з українським народом. Це справжня українська пісня у сучасному крутому виконанні. Цей трек доказав, що наша країна незламна та могутня, а наші люди найкращі та найщиріші».

 

01.07
Оля Кононова
Київ


Трек: ТНМК – Гупало Василь

Спогад / історія: «Ця пісня просто полонила моє серце з першої ноти. Обожнюю слухати в навушниках кожного дня, коли їду в метро. Під неї моє серце відпочиває від сірих буденних днів. Обожнюю ТНМК. Мені здається, що Гупало Василь – одна з найкращих робіт хлопців».
 

02.07
Оксана Боднар
Львів


Трек: Артем Пивоваров 
– Дежавю

Спогад / історія: «Ця пісня нагадує мені літній теплий вечір з подругами на терасі з шампанським, а після – танці до ранку в нічному клубі. Цей кайф, коли ви співаєте в таксі цю пісню всю дорогу додому! Ех, молодість!».


05.07
Людмила Рогуля
Добровеличківка, Кіровоградська обл.


Трек: Ані Лорак – Полуднева спека

Спогад / історія: «Ця пісня нагадує мені літо, таке ж спекотне як і зараз. Мені згадуються танці на літній дискотеці (клітка), вечірня прохолода, білі ночі та дискотечні вогники. Було весело!»
 

06.07
Анна Демкова
Фастів


Трек: Океан Ельзи – 911

Спогад / історія: «Сьогодні минуло 10 років з дня смерті мого батька. Коли я була маленькою, він часто наспівував мені коротеньку мелодію цієї пісні, коли я лягала спати. Коли мені було 16 і у нього був рак, то вже я наспівувала йому ту саму мелодію, відвідуючи його в лікарні. З тих самих пір я жодного разу не чула, поки сьогодні мій наречений не став наспівувати її собі під ніс».
 

07.07
Олег Радецький
Київ


Трек: ВВ – Танцi

Спогад / історія: «У мене ця пісня асоціюється з тими часами, коли на літні канікули мене з сестрою батьки відправляли до бабусі. З тих пір ця пісня нагадує про безтурботні часи, коли тобі 14, ти у бабусі в селі, попереду ще все літо і все життя... і ти крутий – у тебе є магнітофон, з якого луна «ВВ». Ремікс додав нового подиху цій пісні, дуже круто!».
 

08.07
Віктор Нинько
Київ


Трек: Boombox – Немає ТБ

Спогад / історія: «Моя історія тісно пов'язана з цим нереально крутим треком, адже в час розставання з моєю коханою дружиною вона стала для мене ковтком натхнення та свіжого повітря».


09.07
Олексій Капустін
Запоріжжя


Трек: ONUKA – Misto

Спогад / історія: «Привет, KISS FM! Меня зовут Алексей Капустин. Я расскажу свою историю, как я стал VJ Loops и Projection Mapping дизайнером. И трек ONUKA «Misto» имеет непосредственное отношение к этому, потому что я вдохновлялся им когда делал свои работы. 

Мне 31 год, я из Запорожья. До 25 лет я никогда не слушал танцевальную музыку. И вообще совсем не интересовался клубной культурой. Закончив школу с двойками, я понял что единственное дело которым я могу заниматься в жизни это Арт. Но никто в моей семье не занимался искусством или музыкой и уж тем более таким странным. В то время, работая веб-дизайнером, я понимал, что это было так же скучно, как ждать девушку, понимая, что она тебя разлюбила и никогда больше не прейдет.

И вот спустя некоторое время меня нашли интересные ребята, которые занимались Визуалом для музыкальных Треков и Проекционных Шоу, и я понял что абстрактный визуал, цвета и потоки света – это именно то, что я искал! Меня с самого детства манили яркие картинки. Была такая штука фильмоскоп, если кто помнит.  И это была сама интересная детская игрушка! Потом появилась лазерная указка. Я до сих пор помню тот момент, когда мама  подарила мне лазер.  Это было необъяснимо чудесно. Вдохновляясь треком «Misto» я сделал очень много работ. Его ритмика и музыка пропитывает мегаполисы и заставляется двигаться в такт сущности цифровых технологий с которыми я работаю и создаю свой Арт! И я так рад, что нашел такое искусство, которое сочетает в себе музыки и визуал! Я очень благодарен VJ Yarkus за то, что он показал мне это. Низкий поклон ему :) 

Спасибо за то, что дочитали это до конца) Я не прошу приза,  пожалуйста помогите мне найти девушку и жену. Меня не понимают в этом мире. Напиши мне в Instagram @alexseizp».


12.07
Олександр Остапенко
Сміла, Черкаська обл.

Трек: Go_A – Веснянка

Спогад / історія: «Я працівник патрульної поліції в місті Черкаси. Нещодавно вкотре заступив на патрулювання та одразу отримав з напарником виклик про те, що в центрі міста невідомий чоловік вчиняє хуліганські дії. Ми приїхали на місце і зустріли чоловіка, який чіплявся до людей, матюкався на всю вулицю, ба більше того на наші зауваження та інших громадян не звертав уваги, так би мовити насолоджувався прекрасним сонячним днем. Довелося «вільного громадянина» затримувати, так як до нього в карман за словом не полізеш. Коли одягали на нього кайданк, в цей момент в мене задзвенів телефон (а я поставив собі на дзвінок пісню Go_A «Веснянка») і наш хуліган різко став спокійним і просив не вимикати мелодію, так як вона йому дуже сподобалась! Словом – поки їхали до райвідділку, він тричі просив увімкнути цю пісню і пообіцяв, що якщо вона буде грати, то він  буде поводити себе культурно».


13.07
Євгеній Маруня
Харків

Трек: ONUKA – Vidlik

Спогад / історія: «Ця пісня у мене асоціюється з домашнім Євробаченням 2017 року, на якому Onuka представляли свій мікс пісень, серед яких був саме цей трек під неймовірний супровод відеоряду».
 

14.07
Анна Засидько
Дніпро


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: «У меня есть некая суеверность, когда я планирую поездку, то никому об этом не говорю, чтоб все прошло нормально. У меня есть лучшая подруга Настя, даже ей о поездке я не рассказываю, но каждый раз, когда приезжаю на море, то отправляю ей эту песню и она понимает, где я нахожусь. У нас это уже такая традиция. Да и вообще, песня «А я на морі» ассоциируется с лето и МОРЕМ!».
 
15.07
Вікторія Михайлова

Київ

Трек: Jerry Heil – #Охрана_Отмєна

Спогад / історія: «Одного року влітку після закінчення навчання на 1-му курсі з подругою вирішили підзаробити грошей під час літніх канікул і влаштувалися на роботу до «Сільпо». Коли вперше декілька років тому почула пісню #Охрана_Отмєна, то відразу згадався час роботи в магазині та те, як особливо в перший місяць часто приходилося називати цю фразу, щоб підійшов охоронець та підтвердив заміну. В тей час не могла б подумати, що на таку тематику можуть написати пісню і вона стане такою популярною. KISS, дякуємо за можливість висловити свої історії».
 

16.07
Ірина Ко
Київ


Трек: Slava Flash – У Києвi 0 Годин

Спогад / історія: «Народилась я в місті Маріуполь, що на Донеччині. І в мої шкільні роки полюбляла слухати саме KISS. Смартфонів з радіо в мене тоді ще не було, а тепер вже нема. В мене було маленьке кишенькове радіо з антеною, на батарейках. Вечорами вдягала навушники і пірнала у світ електронні музики. Як такої історії пов’язаної з треком «У Києві 0 годин» в мене немає. Але коли я десь, ну дуже випадково його чую, ніби повертаюсь в ті часи. 15 років тому, я в кімнаті, навушники синього кольору, чекаю улюблені треки… Доречі, саме з тих часів я просто обожнюю треки Арміна Ван Бюрена, все почалось з «In and Out Of Love», і тепер в мене пів плейлисту його треків. Вдячна, що познайомили мене з його творчістю».


19.07
Ярослав Шемет
Київ


Трек: The Hardkiss & Monatik – Кобра

Спогад / історія: «Якось познайомився з дівчиною. Ми поспілкувалися, було весело. Гуляли по місту до ранку. Через деякий час ми списалися в соціальній мережі й домовилися про зустріч. Я захоплено чекав цей день, уявляв якою буде зустріч. І ось він настав. Зранку я почав сумніватися, варто чи ні, як тут я чую цю пісню в якій лунають слова: "Сиди вдома, ти до неї не ходи...". Мені здалося, що це знак, а потім побачення скасувалося само собою».
 

20.07
Надія Кривко
Київ


Трек: KAZKA – Плакала

Спогад / історія: «Было это в прошлом году. Выдавали мы подругу Альку замуж! Ну понятно, что карантин и все дела, но у нас все прошло с соблюдением всех норм и без последствий. А девичник никто не отменял! Так вот, на этой вечеринке мы так пели с Алькой эту песню, что на второй день оказалось, что голоса у нас от песен почти пропали. Благо, что до свадьбы было еще три дня и все пришли в норму! Вот так поплакали :)».
 

21.07
Дар’я Кобзар
Кременчук


Трек: Скрябін – Говорили і курили

Спогад / історія: «Почувши пісню, відразу з’являється ностальгія: за вікном дощ, а ми з чоловіком сидимо в автомобілі, так затишно і тепло, слухаємо музику… Саме Кузьми Скрябіна, підспівуємо про червоні вуса від томатного соку. Гарний був чоловік. Як добре, що пам’ять про нього жива».
 

22.07
Петро Шабанов
Львів


Трек: KAZKA – Плакала

Спогад / історія: «Три роки тому, коли вийшла пісня Kazka «Плакала», я познайомився із своєю дружиною. Завжди слухали KISS FM і цю пісню. Коли їхав із дому у Львів, то завжди лунало KISS FM і ці треки. Дуже гарні спогади. Зараз, коли ми вже одружилися, теж слухаємо KISS FM. Дякуємо вам! Ви найкращі!».
 

23.07
Владислав Петровський
Київ


Трек: Океан Ельзи – 911

Спогад / історія: «Вперше я познайомився з творчістю гурту "Океан Ельзи" в такому  далекому, як здається, 2001 році. Я тоді пішов у  другий клас, і щоранку по телевізору на музичних каналах чув пісню 911. Це одна з тих пісень, що закарбувалась у пам'яті, як гімн України чи "Заповіт" Шевченка. Вона пов'язує спогад, про те як ми всією сім'єю збиралися, батьки до роботи, я до школи, про що говорили.

Минули роки і ця пісня, наче відійшла на далекий план, і майже забулась.

Поки одного, пізнього вечора, повертаючись на таксі додому, після важкого дня, в дуже поганому настрої і стомлений, я не почув по радіо на KISS FM, DJ JURBAS RMX на пісню 911.

Це одразу підняло мені спогади про родинні сніданки, покращився настрій і наче й втома відійшла на задній план».


26.07
Вікторія Буєвська
Олександрія


Трек: ВВ – Танці

Спогад / історія: «Закроешь глаза… и невольно в памяти оживают школьные годы, а именно последний звонок, открытые летнего лагеря, когда наконец-то закинешь рюкзак и чувствуешь свободу... Это самые прекрасные годы, когда мало хлопот, когда живёшь весело и беззаботно. Эта песня часто звучала на уличных дискотеках лагеря...  До сих пор помню, как мы делали «капсулы времени» – писали небольшие заметки о лагерной смене, яркие воспоминания, слова благодарности. В общем, что душе угодно, можно было и желание загадать. Листочек сворачивали в трубочку и клали в бутылку. На бутылке писали имя, фамилию, год смены и отдавали аниматорам (в болгарских лагерях вожатых нет). Капсулы зарывали под деревом, где они терпеливо ждали нас год.

Следующим летом мы возвращались, откапывали бутылочки и читали прошлогодние записи (читая, каждый раз смеялись, потому что написанное год назад казалось нам забавным и наивным). Читали записки друг дружки и делились – у кого что сбылось, почему именно это он написал и положил в «капсулу». Интересно посмотреть на себя спустя год. Вроде и немного времени прошло, а ты уже не узнаешь свой почерк, да и словно писал не ты.

Все листочки из «капсул» хранятся у меня дома, в коробке воспоминаний».
 

27.07
Артем Корнієнко
Київ


Трек: Океан Ельзи – Друг

Спогад / історія: «Якось довелося потрапити до армії. А саме у всім відому Десну. Звичайно ж доступу до телефонів ніякого. Музики ніякої. Наш корпус від столової знаходився в 40 хвилинах стройового маршу під барабан. І лише в період прийому їжі в столовій щоразу грали п’ять пісень Океан Ельзи. Єдиний момент коли можна було послухати музику. Тому кожен раз намагався провести там якомога більше часу. Увесь стрій чекав мене, за що отримував додатковий наряд, як покарання. Це тривало до тих пір, поки не потрапив в наряд до самої столової, куди заступав через добу, але вже з музикою. Ахах».
 

28.07
Віктор Данильчук
Київ


Трек: Артем Пивоваров – Дежавю

Спогад / історія: «Кожного разу коли переїжджаю з міста в місто, мене ніби наздоганяє ця пісня. Я працюю далекобійником і щоразу в дорозі слухаю Артема Пивоварова».
 

29.07
Лариса Пал
Київ


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: «Сьогодні приїхала в одне з найкращих міст України. Улюблену Одессу. Лежу на пляжі, і тут наче грім серед ясного неба, цей трек! А я на Морі... Просто кайф, а не пісня... Слухаю її цілий день і насолоджуюсь життям».
 

30.07
Віта Нечипоренко
Київ


Трек: KAZKA – Плакала

Спогад / історія: «Пам'ятаю, як 2 роки назад вперше закохалась. І все було б добре, але чоловік, якого я кохала, був одружений та мав дітей. І мені було так боляче, що я цілу ніч слухала Казку та просто ридала. Але, як то кажуть: «Нет худа без добра», адже зовсім скоро я зустріла свого чоловіка. І тепер я дійсно найщасливіша людина на світі».


02.08
Дмитро Митирич
Київ


Трек: Іван Дорн – Танець Пінгвіна

Спогад / історія: «Дело было в 2014 году. 20-е числа июля. Мне тогда было 13 лет и я был баскетболистом в юниорской команде «Химик» на сборах в городе Южный, приехав несколькими днями ранее. Но случилась не самая приятная ситуация. По дороге на сборы от невнимательности потерял телефон и в течение 4-5 дней вообще был без связи и какого-либо доступа к социальным сетям и внешнему миру. Но знал, что  на днях Ваня Дорн выступил на Юрмале, но с каким треком, что и как, ничего не знал. И вот в один из дней мы ехали на медосмотр а Одессу, где я пересекся с Крестной, которая вернула мне телефон. И так как медосмотры – дело, в основном требующее ожидания, я ринулся смотреть, что интересного за прошедшую неделю. Одним из самых ярких и горячих было выступление Вани на Новой Волне именно с «Танцем пингвина». И вот я включаю то видео https://youtu.be/g80T9huhCrg, и меня с первых секунд начинает покрывать мурашками. И тут я понимаю, что меня уже накрывает от эндорфинов. Также два танцора на сцене мегакруто выполнили свои обязанности, бэки, реакция зала, живое исполнение. В какой то момент, когда Ваня в конце песни начинает выкрикивать «Будьмо Гей», меня подрывает с дивана и я просто посреди поликлиники начинаю танцевать и прыгать  в наушниках, чем удивил, конечно, окружающих. Потом ещё раз за разом пересматривал это выступление, и во-первых, заметил, что номера Дорна на Новой Волне – это всегда эксперимент, который заканчивается перформансом, а также, что музыка и люди неделимы! Всем рекомендую ещё раз пересмотреть и быть добрее».
 

03.08
Людмила Михайлова
Коростень


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: «Найбільше на світі обожнюю літо, тому що люблю їздити на море саме в Україні, де завжди лунають українські хіти :)  Вперше трек Mad Heads «А я на морі» я почула саме в Одесі на пляжі Ланжерон десь 10 років тому, коли мені зателефонували з роботи, а я смакувала морозиво. І було дуже дотепно сказати саме цю фразу «А я на морі». Зараз, коли чую цю пісню з радіо, завжди згадую той момент і відразу хочеться його повторити :)».
 

04.08
Саша Демков
Фастів


Трек: Скрябін – Говорили і курили

Спогад / історія: «Пісні Скрябіна в цілому надихаючі. Переслухуючи і вдумуючись в сенс слів, таке відчуття, що він писав їх з мене. Але він брав вище, він писав їх з усіх нас. Я обожнюю цю пісню. Завжди прослуховував її з друзями, коли збиралися на природі, біля вогнища з гітарою. Ми відчували себе вільними. Мені дуже приємно згадувати це. Тоді ми ні кому і ні чого не повинні були. Ми були ВІЛЬНИМИ».
 

05.08
Олена Романкова
Полтава

Трек: Jerry Heil – #Охрана_Отмєна

Спогад / історія: «Бывший назвал меня не Леной, а Аней, вот поэтому он теперь уже мой бывший».
 

06.08
Олеся Кондрашова
Суми


Трек: Slava Flash – У Києвi 0 Годин

Спогад / історія: «Цікава історія трапилась в мене з цією піснею. Ми тільки придбали новий електронний  годинник з функцією радіо. І так сталось, що дитина знайшла собі цю «радіо іграшку» та просто клацала по всім клавішам, що можна було. Все нічого, але ось прийшла ніч і коли всі вже лягли спати, о 00:00 хвилин вмикається будильник з увімкненням радіо і по радіо якраз грала ця пісня. Довго потім ми сміялись».


09.08
Андрій Баз
Кропивницький


Трек: Go_A – Шум

Спогад / історія: «Шел беспробудный рабочий завал, уже которую неделю даже и не скажу. И тут в монотонном радио эфире появляется шикарная песня на украинском языке, которая не просто подымала настроение, а наповнювала невичерпною наснагою до праці й боротьби.
Казалось, будто на крупицы секунд, изменяла слякотную, грязную, зиму, в цветущую тёплую весну. А потом прикол! Они на Евровидении. Еще и серебро по зрительским симпатиям. Красавцы! Хай знають наших!».
 

10.08
Віталій Ярошенко
Дніпро


Трек: Скрябін – Говорили і курили

Спогад / історія: «О, пам'ятаю, як із теперішньою вже дружиною ми слухали цю пісню і, так би мовити, дуріли. Тоді, як вона тільки вийшла, здавалось, що вона мегакрута. Та пройшов деякий час і вона такою і залишилася. Коли ми чуємо її, починаємо згадувати та посміхатися, час ніби зупиняється. Круто! Теплі спогади навіює нам цей трек».
 
 
11.08
Анна Кириченко
Добровеличківка, Кіровоградська обл.


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: «Пісня нагадує ті часи, коли слухаючи її знову і знову, просто переносишся на море, згадуючи спекотне літо, смачні стиглі кавуни, абрикоси, персики, дині, креветки, кукурудзу, пляж на Арабатській стрілці, дитячий гомін, мить, коли ти насолоджуєшся неймовірним відпочинком з рідними, а це саме найдорожче в житті!»
 

12.08
Ольга Балашова
Київ


Трек: Артем Пивоваров – Дежавю

Спогад / історія: «Это просто гимн этого лета для меня! Танцы до утра в Греции!»
 

13.08
Вікторія Рудакова
Корсунь-Шевченківський


Трек: Ані Лорак – Полуднева спека

Спогад / історія: «Цей трек відносить мене в таке  чудове минуле: море, пляж, пісня  Ані Лорак «Полуднева спека» звучить звідусіль, кохання, зітхання, відчуття, що так буде завжди! Та життя вносить свої корективи! Але я дякую долі за ті моменти життя».


16.08
Галина Соболь
Одеса


Трек: Артем Пивоваров – Дежавю

Спогад / історія: «После длительного карантина и после 3-х разового переноса концерта, он все таки приехал, выступил и подарил дикие эмоции, поэтому теперь это любимый исполнитель и я готова слушать его песни ночью и днём! Это был лучший концерт в жизни. Ассоциативный ряд позитивный!».
 

17.08
Олексій Михайлов
Коростень


Трек: KAZKA – Плакала

Спогад / історія: «Це сталося на день народження моєї дівчини. Вона, готуючись до свята, працювала на кухні і випадково скинула свій старенький, але улюблений телефон. І через деякий час, вертаюсь я додому, бачу її в сльозах і розбитий телефон. Довго не думаючи дістаю свій подарунок і дарую їй. Вона вже в доброму гуморі дістає свій новий телефон, а я їй співаю куплет «Поплакала і знов фіалка розцвіла». І тепер ми часом згадуємо цей момент після пісні».
 

18.08
Марія Петрівна
Київ


Трек: Океан Ельзи – Друг

Спогад / історія: «Коли вперше почула цю пісню, згадала своє перше кохання, Олега. Він прийшов до нас у 8-му класі, ми сиділи за однією  партою, подружились. Він був справжнім другом. Чесним, відданим і закоханим в мене. Я спочатку не думала та зрозуміла, що ми не просто друзі. Ми не разом з Олегом, але  в ті моменти, коли чую пісню «Друг», з теплом згадую ті часи».


19.08
Світлана Герасимчук
Українка


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: «Історія моя така. Був якось у житті момент, коли все набридло і я сама не знала, що не так і що робити! Подруга Марина сказала: «Тобі треба відпочити. Давай їдь на море, допоможе!». Ось я і ходжу по пісочку, засмагаю, плескаюсь у водичці. З пляжної кафешки лунає пісня Mad Heads і я розумію, вона про мене! Я від всього відволіклась, вирвалась з якогось замкнутого кола. Я вже не та білка в колесі. Слова не шукай мене, а я на морі! Відпочивши, я повністю відновилась і почала  нове життя!».
 

20.08
Тетяна Плахтій
Полтава


Трек: Ані Лорак – Полуднева спека

Спогад / історія: «Це було 5 років назад. Моя двоюрідна сестричка живе в Швеції. Із своїм чоловіком шведом Конні вона зайшла до нас у гості. Він весь час слухав у навушниках музику. Я попросила дати послухати, щоб дізнатися, що ж слухають шведи. Коли почула, ледь не впала, так як думала, що він слухає щось з шведської музики. Чоловік сестри сказав, що просто фанатіє від Ані Лорак. Я запропонувала записати на диск пісні Ані Лорак. Конні відмовився і сказав, що диск має бути ліцензійним, бо за власноруч записані диски у них в Швеції великі штрафи».


23.08
Євгенія Поліщук
Київ


Трек: Артем Пивоваров – Дежавю

Спогад / історія: «Цю пісню обожнюю, адже сама її постійно врубаю в машині коханого, коли ми їдемо за покупками! Там дежа, там дежа, там дежавю! Ммм».

24.08
Вікторія Голімбевська
Київ


Трек: alyona alyona – Рибки

Спогад / історія: «Пам'ятаю, як вперше повела доньку до зоопарку, вона навіть ще розмовляти не вміла, але постійно мугикала пісню Альони «Рибки». Тому для нашої родини ця пісня дуже знакова, адже після цієї пісні донька почала розмовляти».