Веб-камера

Танцювальна історія

Анкета
Переможці
Акция проходит с 08.06.21 до 24.08.2021

09.06
Андрій Кондрашов
Суми


Трек: ONUKA – Misto

Спогад / історія: Це історія без історії або дежавю. Це сталось 2 роки тому в аеропорту  «Жуляни». Квитки на літак куплено, ми сидимо усією родиною у аеропорті та чекаємо на свій рейс до відпочинку.

Десь місяць до цього я переслухав новий альбом «Мозаїка», а потім і всі музичні твори ONUKA. Так от, сидимо ми о 5-й ранку і бачимо в двері терміналу аеропорту входить хтось знайомий. Дай бог пам’яті не можу згадати, хто це. Час йде вже до посадки, лічені хвилини лишаються і ми вже в залі очікування. Бачу, збираються люди з написами на футболках «Команда Onuka» і ось тут я зрозумів, хто та знайома дівчина.

Підійти я так і не наважився. Ось таке музичне дежавю. Зараз чекаю на новий альбом від ONUKA, а нашу країну вітаю зі святом!


10.06
Марина Рогуля
Київ


Трек: Mad Heads – А я на морі

Спогад / історія: Найкращі спогади пов'язані з цим треком – це поїздка на Червоне море в Шарм-еш-Шейх, коли плаваєш з неймовірно казковими рибками, кайфуєш, насолоджуєшся відпочинком, ніжишся на сонці, забуваєш про роботу і в морі співаєш: «Не шукай мене, а я на морі». Скоріше повторити б ці митті! :)

11.06
Марина Сикалюк
Красилів


Трек: Go_A – Шум

Спогад / історія: Історія моя пов'язана з треком «Шум». У мене є син Павлик, йому 3 рочки. Коли він почув цей трек на KISS FM вперше, він все залишив і прибіг до мене танцювати. Було так прикольно дивитися на нього. Він був на таких класних емоціях, що мені теж було класно дивитися на цю сцену. Мені цей трек дуже допомагає, тому що дитина зацікавлена цією класною музикою. Він постійно просить іі включити. Ми разом дружно з синочком слухаємо «Шум» і робимо всю роботу, яку нам треба зробити. Хочу подякувати KISS FM за те, що я можу передавати привіт своєму синочку і замовляти трек «Шум». Колись буде що згадати!