Зараз в ефірі
DJ ROBOT до
Claptone & Seal Just A Ghost (Vintage Culture Rmx)
array(6) { ["time"]=> string(5) "21:01" ["song"]=> string(34) "Just A Ghost (Vintage Culture Rmx)" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(15) "Claptone & Seal" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "20:57" ["song"]=> string(20) "Welcome To The Party" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(47) "Diplo & Lil Pump & French Montana & Zhavia Ward" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "20:56" ["song"]=> string(3) "MDL" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(6) "Pabl.A" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } array(6) { ["time"]=> string(5) "20:52" ["song"]=> string(25) "At Least I Got My Friends" ["song_url"]=> string(0) "" ["singer"]=> string(29) "Andrew Rai & Marina Litvinova" ["singer_url"]=> string(0) "" ["cover"]=> string(17) "/images/croun.png" } Array
Веб-камера
Stanton Warriors @ Reivah

31-го травня у Києві свій олдскульний dj-сет відіграють культові британці Stanton Warriors!


Дует з Брістоля стане хедлайнером "Рейваху" - музичної події, організатори якої прагнуть ще більше сприяти розвитку та популяризації електронної музики у столиці. Та хочуть створити, як вони його називають, “веселий” рейв, натхненний британською танцювальною культурою 90-тих.


“Рейвах” - це історія про ті старі добрі часи, які почались на зламі 80-90-тих, коли у Британії розквітала культура warehouse рейвів. Тоді тисячі людей витанцьовували під шалену суміш техно, електро, джанглу, брейкбіту та ейсід хаусу, не особливо замислюючись над рамками стилів. Але максимально занурюючись у відчуття щастя, музичного позитиву й радісного груву.


Саме це Рейвах. Саме це відбуватиметься у Києві 31-го травня, на чолі з Stanton Warriors. І це ніяк не можна прогавити, якщо електронна музика - для вас не порожній звук.


Лайн-ап Рейвах #1:


Stanton Warriors - культовий британський електронний дует, який вже більш ніж 20 років підкорює танцполи всього світу своєю вибуховою сумішшю брейкбіту та британського garage.


Tonika Breaks - перша drum'n'bass-леді України, одна із керівників львівського лейблу Funk Masters, виступить на “Рейваху” зі своєю унікальною breaks-програмою.


Bob Rovski - корифей української сцени, організатор першого “Рейваху” 1997-го, жива енциклопедія ламаної електроніки та діджей, який добре знає, що таке справжній рейв.


Mytry - один із засновників київської промо-групи Deepflat Kyiv та фестивалю Karpaty Mantra. Знаний любитель змішувати ламані брейкс-ритми з техно та електро.


Pan4ez - фанат і пропагандист британського саунду, ламаних ритмів і низькочастотного грува.Приготував спеціальний селекшн на стику століть з зародження рейв музики і до сьогодення.


Andrew Valevsky b2b Oleg Isk - дует співорганізатора Reivah та керівника проекту Night Flow Ukraine Андрія Тимчишина-Валевського і резидента формації United Олега Іскевича, в рамках якого вони вправно змішують лефтфілд-техно з брейкбітом, джанглом та олдскульним хардкором.

 


Квитки:

Вартість early bird квитків - 350 гривень. Кількість квитків, що надається партнеру обговорюється. Вартість другого релізу - 400 гривень. Вартість входу на подію в день івенту - 450 гривень.

ПРИДБАТИ КВИТКИ