Buy One Get One Free

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Відео


Сьогодні публічність людини багато хто плутає з талантом. Війна за місце під софітами перетворюється на приголомшену гонку: клоунада! Нетямущі діджеї циганять голоси у соціальних мережах, сподіваючись прикрити рейтингом свою бездарність. Хтось бореться за +1, хтось підкорює серця.

Buy One Get One Free – це проєкт, де музика на першому місці. Головна перевага дуету – професіоналізм. Перш ніж присвятити себе спільній роботі, учасники проекту досягли значних висот у сольній кар'єрі. Buy One Get One Free можна назвати альянсом двох титанів клубної індустрії.

Jalsomino – саунд-продюсер KISS FM та офіційний голос радіостанції. Саме його ви чуєте найчастіше. Чудовий композитор, аранжувальник, DJ та геніальний музикант. На його рахунку понад 130 реміксів для української та зарубіжної естради.

ML-Key. У його арсеналі достатньо реміксів та авторських треків, щоб самостійно прокачати будь-який клуб. Варто зазначити, що більшість з них займають топові позиції в українських хіт-парадах: 10 Dance та Top 40 на KISS FM.

Buy One Get One Free – це справжнісінька музична лабораторія, де щодня синтезується високоякісний звук. Постійні експерименти, еклектизм діджеїнгу та сучасних технологій. Використовується все, що може звучати: семплери, синтезатори, ефектори, які вдихають нові ритми у знайомі треки.

З майстерні Buy One Get One Free вийшла в танцювальний світ маса успішних треків і релізів. Сьогодні проєкт має в своєму розпорядженні достатню кількість матеріалу для власного сета – абсолютно авторську музику.

Buy One Get One Free – це неймовірна атмосфера в клубі, шалені веселощі, які проникають в саме серце. Хвилі позитиву заряджають кожну клітину тіла – це і є музика, і є Buy One Get One Free. До біса рейтинги, насолоджуйтесь музикою!