MR.Sunny

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео


MR.Sunny більше 10-ти років утримує в Україні статус топового діджея. Резидент культової dance-радіостанції KISS FM Ukraine, MR.Sunny невід'ємна частина історії українських і міжнародних фестивалів, таких як Global Gathering Ukraine, Kazantip, LiveEnergy, GEM Fest, Білі Ночі, Polyana, MRPL Fest, BeLive, Underhill, а також, найбільших івентів KISS FM .
MR.Sunny в центрі уваги найгучніших подій музичної індустрії країни таких як M1 Music Awards, TenDance Awards де він зарекомендував себе як зірковий ведучий і професійний діджей.
Вражаючі спортивні івенти також не обходяться без музичного супроводу MR.Sunny: міжнародний Reebok Kyiv Crossfit Battle, Red Bull Flugtag, Kyiv Night Run - це тільки частина змагань, де звучали сети діджея.
Клубні вечірки, світські заходи, закриті від сторонніх очей афтепаті - це звичний ареал діяльності MR.Sunny.
MR.Sunny стверджує, що діджей, в першу чергу - ювелір, який знаходить алмази музичного світу і перетворює їх в діаманти в своєму сеті.
Класичний House і актуальний Tech-House - це улюблене музичне поєднання в сетах музиканта. Це той синтез стилів, що збирає на денсфло і музичних естетів, і розкутих клаберів.


У 2019-й рік MR.Sunny увійшов з двома радіо-хітами:
MR.Sunny & Stacy Nich - Sunny (Tribute Remix) потрапив у гарячу ротацію радіоЗтанцями

The Hardkiss - Коханці (MR. Sunny Remix) зайняв почесне місце в TOP 100 KISS FM.

2020-го року MR.Sunny зосереджується на студійній роботі, яка негайно приносить свої результати.

Так трек MR.Sunny & Stacy Nich & Charm Summers - Daiquiri отримує феноменальну підтримку радіослухачів та посідає перше місце чарту TenDance протягом місяця.

Успіх треку спровокував вихід альбому реміксів
Daiquiri.


Наступний трек став експериментом в якому МR.Sunny поєднав диско-хаус та фьюче-хаус.Наприкінці 2019-го року MR.Sunny увійшов до фестивального лайнапу грандіозного KISS FM Birthday XVII.

Додамо, перед цим артиста можна було побачити на сцені святкування П'ятнадцятиріччя радіоЗтанцями у складі дуету Louder Than Words

 Як продюсер MR.Sunny стоїть за появою двох помітних дуетів на клубній сцені України: House Punks та Louder Than Words.

Так, у складі проекту House Punks, MR.Sunny двічі став володарем нагород «TenDance Awards»: «Продюсер року» (2011), «X-dance Awards» (2012).

Студійна робота Louder Than Words (MR.Sunny & Falkon) відрізняється успішною співпрацею з відомими вокалістами, такими як Pat Appleton (De-Phazz) і Jinadu. Треки LTW зібрали гарні відгуки і заручилися підтримкою від Laurent Garnier, Hector Romero, Gene Farris, Marco Carola, Hector Romero, Jean Claude Ades '.

Релізи проекту потрапили в каталоги лейблів King Street Sound, Mile End Records, Natura Viva, Sub Society.
Додамо, трек Louder Than Words feat. Jinadu - New Direction увійшов в альбом найкращих вокальних гімнів за 25 років діяльності
King Street Sound.

Тим часом композиція Louder Than Words - Midnight Sun у 2017-му році отримала підтримку радіостанції KISS FM і потрапила в трійку кращих треків чарту 10Dance KISS FM.

Також, MR.Sunny є амбасадором KISS FM на найбільших світових фестивалях, серед яких - Amsterdam Dance Event, Sonar, GEM Fest.

На його рахунку журналістська робота з такими артистами як: Fatboy Slim, Pete Tong, Yello (Boris Blank), Luciano, GusGus, Booka Shade, MANDY, Dave Clarke, Dubfire, Riva Starr, Alan Fitzpatrick, Arno Cost, Coyu, Lee Van Dowski , Rodriguez Jr, Secondcity, The Partysquad, Tube & Berger, WhoMadeWho.

Музика - це не фон, а наповнення життя, вважає  MR.Sunny. Party All The Time !!!

Soundcloud Mixcloud Facebook Instagram Youtube