Artem Neba

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

«Моя музика – це межі експериментів звуку наді мною», – Artem Neba.

Artem Neba – один із найбільш відомих музикантів і діджеїв України, який вже багато років є арт-кластером в електронній культурі.

Учасник проєкту Musson, DJ команди BPM Orchestra, резидент KISS FM, автор подкастів Eklektica і вечірок RAW. Один із засновників музичного проєкту і однойменного бренду одягу Dastish Fantastish. Резидент багатьох культових клубів і автор вечірок в Chi, The Lab, Boom Boom Room, Heaven.


Його географія виступів поширюється далеко за межі країни, включаючи легендарну світову Pacha, а також багато відомих фестивалів, таких як Global Gathering, Ostrov Festival, White Nights.

Захоплення фортепіано ще з дитинства не могли не відбитися на творчості Artem Neba. Практично весь свій вільний час він проводить в студії. Його треки можна знайти в плей-листах іменитих колег, отримуючи підтримку від Oliver Koletzki, Sasha, Marco Carola, Thomas Schumacher, Solomun, Audiojack та багатьох інших, а релізи були випущені на добре відомих лейблах Stil Vor Talent, Parquet, Go Deeva та Druma.

Instagram