Веб-камера

Artem Neba

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

"Моя музика - це межі експериментів звуку наді мною."ARTEM NEBA - один з найбільш відомих музикантів і ді-джеїв України, який вже багато років є арт-кластером в електронній культурі. Учасник проекту MUSSON, DJ команди BPM ORCHESTRA, резидент KISS FM, автор подкастів EKLEKTICA і вечірок RAW. Один із засновників музичного проекту і однойменного бренду одягу "DASTISH FANTASTISH". Резидент багатьох культових клубів і автор вечірок в CHI, THE LAB, BOOM BOOM ROOM, HEAVEN.
Його географія виступів поширюється далеко за межі країни, включаючи легендарну світову PACHA, а також багато відомих фестивалів, таких як GLOBAL GATHERING, OSTROV FESTIVAL, Z GAMES & more.

Захоплення фортепіано ще з дитинства не могли не відбитися на творчості ARTEM NEBA. Практично весь свій вільний час він проводить в студії. Його треки можна знайти в плей-листах багатьох іменитих колег, отримуючи підтримку від Oliver Koletzki, Sasha, Marco Carola, Thomas Schumacher, Solomun, Audiojack і т.д. Релізи були випущені на добре відомих лейблах STIL VOR TALENT, PARQUET, GO DEEVA, DRUMA та інших.