DVBLEX

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини

DVBLEX – проєкт електронної танцювальної музики, учасниками якого є два хлопці: Юра Бугір та Ігор Дербенець.

Цікаво, що спочатку хлопці займалися сольною творчістю у різних куточках планети. Але у 2014 році спільні інтереси та велика любов до танцювальної музики згуртувала Юру та Ігоря в єдиний проєкт – DVBLEX. З того часу кожен учасник колективу – частина потужної машини проєкту, без якого він не може працювати на всі 100.

Юрій – DJ та саунд-продюсер проєкту. Він є досвідченим музикантом, що відчуває та передає енергетику танцполу. Свою кар'єру розпочав у далекому 2005 році. Тоді багато хто знав хлопця, як резидента таких клубів: Forsage, Saxon, Opera, Ice B, Армагедон.

У Ігоря функціональні обов'язки у проєкті DVBLEX схожі з Юриними – він є продюсером та діджеєм. Але свою музичну кар'єру він почав трохи пізніше – в 2007 році. Серед клубів, де виступав Ігор, варто відзначити Barsky, Forsage, Collosseum, IceB. Крім роботи в проєкті, Ігор робить велику роботу і як сольний артист – його авторські треки та ремікси у ротації на найпопулярніших танцювальних радіостанціях.

Цікаво, що разом хлопці працюють понад 9 років, але у єдиний проєкт вирішили об'єднатися зовсім недавно. І, варто відзначити, що вони спрацювалися відмінно!