Yampolsky

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

YAMPOLSKY – діджей та саунд-продюсер родом із міста Кривий Ріг, що нині проживає в місті Київ. Проєкт був створений ще в далекому 2010 році для творчої діяльності в музичному жанрі house. Останні 2 роки YAMPOLSKY почав дуже активно працювати над власними релізами, змінивши формат і якість звучання.

За 12 років своєї кар’єри діджея був неодноразовим учасником багатьох гучних фестивалів та вечірок.

На початку війни випустив дуже потужний реліз про Україну під назвою Prayer, який зібрав на різних платформах прослуховувань та потрапив у гарячу ротацію на радіо.

Релізи Destination, Focus та Flame продовжили процес зміни формату та якості звучання артиста.

Далі були дуже влучні колаборації з іншими українськими саунд-продюсерами. Андрій разом з Roman Crash випустили реліз Drimota, в якому дуже вдало вийшло поєднати електроне звучання та фольклорний український вокал.

Завдяки релізу Time разом з Mary’s Land, YAMPOLSKY пролунав у радіошоу Resonation всесвітньо відомого діджея Ferry Corsten.

Мета Андрія – випускати треки на іменитих світових лейблах Afterlife, Atlant, This Never Happened, Enormous і надалі працювати не тільки на українського слухача, але й на європейський та американський ринки. В майбутньому артист планує створювати колаборації з іноземними артистами.

Профілі YAMPOLSKY:
Instagram
Facebook
SoundCloud
Spotify
Apple Music
YouTube