2K DJ

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео

2K DJ розпочав кар'єру діджея в 2014 році, а в 2018 році – шлях музичного продюсера.

2K DJ – унікально-музичний фристайлер, діджей і саунд-продюсер. У своїх сетах він майстерно жонглює багатьма танцювальними жанрами музики. Ходові стилі: Commercial, Pop, House, Hip-Hop, R&B, Moombahton. Улюблені стилі: Trap, Bass House, Tech House, Deep Progressive, Melodic House & Techno.

Його авторські треки грають по всьому світу. Він співпрацює з європейськими лейблами: Enormous Tunes, No Definition, Enormous Chills, EDM | Disruption.


2K DJ – постійний гість столичних закладів Forsage Club та Normal Restaurant, а також один із найбільш активно гастролюючих діджеїв України на сьогодні.
 
Колись цей молодий хлопець захоплювався Казантипом та мріяв потрапити на на цей фестиваль. Саме ця мрія надихнула талановитого юнака в 2014 році зануритися у світ діджеїнгу та розпочати плідну працю в музичний та клубній сфері.

2K DJ – автор численних мешапів з 2015 року, а власні ремікси та треки він почав створювати з 2018 року.

 

На рахунку діджея виступи на фестивалях Atlas Weekend, Crazy Day та Tethis, а також участь в DJ & MC Battle Awards. Один з них 2K DJ виграв в 2017 році у молодшій лізі.

Довгий час 2K DJ відправляв свої роботи на KISS FM. Ближче до The Best Dance Radio він наблизився після переїзду до Києва. Діджей потрапив на екскурсію в студію радіостанції, а вже за місяць став учасником програми KISS.CLUB.MIX. Його роботи почали звучати в ефірі KISS FM. Згодом 2K DJ став резидентом найкращої танцювальної радіостанції.


 
Посилання на творчість діджея:

Spotify
SoundCloud
Instagram

2K DJ активно продовжує працювати над собою і своїми треками. «Незважаючи ні на що – працюй! Роби те, що любиш, і колись те, що ти любиш, дасть свої плоди», – розповідає діджей.