Liana Malinovska

Інфо
Подкаст
Афіша
Новини
Фото
Відео
Liana Malinovska – українська діджейка, бренд-менеджерка та резидентка KISS FM.
 
Вона одна із найзатребуваніших дівчат-діджеїв України. У своїх сетах Ліана використовує популярні та трендові танцювальні жанри музики. Грає: House, Tech, Bass House, Afro House та нещодавно почала грати в стилі Melodic Techno.
 
Ліана не просто резидентка радіостанції, вона робить свій внесок у розвиток бренду, працюючи бренд-менеджеркою KISS FM. До 24 лютого 2022 року Ліана була ведучою програми KISS FM Recommends. Її також можна чути і бачити не тільки в цій програмі, а й в спонсорських програмах, де вона ділиться секретами краси зірок чи новинами зі світу моди та селебріті, творчим життям світових діджеїв та іншою цікавою інформацією. Наразі Ліана є ведучою програми KISS.CLUB.MIX, яку можна слухати щодня з 14:00 до 15:00.

В клубній індустрії Liana Malinovska з 2012 року. Вона поєднувала дві професії: арт-директора та діджея. Ліана працювала з величезною кількістю артистів та завжди надихалася і спостерігала за їх діями та розвитком. Інтерес та прагнення спробувати себе у ролі діджея зайняли всі її думки, тож вона остаточно вирішила спробувати свої сили. У 2016 році вона закінчила школу діджеїнгу і почала активно, крім роботи резидентом, їздити по містах України.


У 2018 році Ліана прийняла участь та перемогла в молодшій лізі конкурсу DJ & MC Battle Awards, який проходив в Одесі.

Ліана продовжує гастролювати країною. Її зовнішність та музичний смак підкорюють серця слухачів та глядачів.
 

У 2019 році Ліана стала частиною великої танцювальної родини KISS FM Ukraine. Ліана бренд-менеджер радіостанції та резидент.
 
Також вона була ведучою програми Face Control, в якій вона розповідала про яскраві та відомі імена денс-музики. Але з грудня 2021 року Ліана стала ведучою іншої програми – KISS FM Recommeds, в якій рекомендує українцям різноманіття івентів по всій країні: вечірки, концерти, виступи, вистави та інші види дозвілля.

Сторінки Ліанти в соціальних мережах:
Instagram
SoundCloud
Facebook


«Працюйте над собою не покладаючи рук! За все, за що беретесь – доводьте до кінця!», – ось що каже Liana Malinovska.